На Хмельниччині Держгеокадастр надав учасникам АТО 13,6 тис. дозволів на розроблення документації 21,5 тис. га землі

З початку реалізації ініціативи про надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції та членам родин загиблих воїнів Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області надало 13598 дозволів на розроблення документації із землеустрою на землі загальною площею 21592,6 гектарів.

Як повідомляє прес-служба обласного Держгеокадастру, найбільша кількість наділів – 11146 буде використана для ведення особистого селянського господарства загальною площею 21286,6 гектарів. Займатись індивідуальним садівництвом військові зможуть на 2452 ділянках площею 305,9 гектарів.

Наразі на території Хмельницької області завершили процедуру оформлення землі у власність 4859 військовослужбовців. Учасники АТО отримали у розпорядження земельні ділянки загальною площею 8108,6 гектарів.

Найбільша кількість рішень щодо затвердження проектів землеустрою та надання у власність земельних ділянок була прийнята у Хмельницькому – 943, Кам’янець-Подільському – 596, Ярмолинецькому – 386 та Волочиському – 383 районах.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Гарно написано, скільки га.землі виділено АТОвцям. Але те,що хлопці 10 днів стояли з наметами під ОДА ,говорить про на-обо-рот. Хлопці уціліли,залишились живими і повернулись. Бачать гниллість,безсоромність і корумпованність влади. Хлопці життям ризикували ,а можновладці в тилу ,не ризикуючи життями,набули для себе і членів родини по 100 і більше га.землі.Це пряма корупція,яку бачать АТОшніки.Не всі громадяни набули по мінімуму те,що гарантує Конституція.Влада про себе дбає гарно,но не про людей.Тому ця влада непопулярна і приречена.Можливо і кров проллється.Терпець же урветься.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.