У Кам’янці-Подільському відмовилися скасовувати заборону на продаж алкоголю у нічний час

Сьогодні депутати Кам’янець-Подільської міської ради розглянули рекомендацію обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України скасувати заборону на продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у нічний час.

Як повідомляє “Вдало. інфо”, рекомендація Антимонопольного комітету викликана рішенням Господарського суду міста Києва, який зобов’язав Київську міську раду скасувати заборону на продаж алкоголю в столиці в нічні години. Саме тому АМКУ надіслав пропозиції скасувати відповідну заборону іншим радам, де діє аналогічне обмеження.

Фактично усі депутати у своїх виступах закликали колег не скасовувати заборону, попри те, що Антимонопольний комітет може оштрафувати за це міськраду. Після тривалого обговорення жоден депутат на підтримав скасування заборони на продаж алкоголю в Кам’янці у нічний час: 18 – проти, 8 – утримались, 1 – не голосував. Таким чином, рішення від 29 квітня 2011 року залишається чинним.

Як писав НГП, Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало органам місцевого самоврядування припинити антиконкурентні  дії щодо продажу алкоголю.

Відповідні листи отримали Хмельницька, Кам’янець-Подільська, Нетішинська, Городоцька, Старокостянівська міські ради, Старосинявська та Сатанівська селищні ради запровадили часові обмеження (режим роботи) щодо реалізації (продажу) спиртних напоїв.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. обломалось барыгам.бухло-зло.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.