Позивач, який вважає необгрунтовані тарифи у міському транспорті Хмельницького, не проплатив держекспертизи

Хмельничанин Іван Кульгук, який судиться з виконавчим комітетом через підвищення тарифів у міському транспорті, не проплатив судово-економічної експертизи.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомили у Хмельницькому міськрайонному суді.

Нагадаємо, що суддя Олег Карплюк ще 9 березня задовольнив клопотання Кульгука і доручив експертам Київського науково-дослідного інституту судових експертиз вирахувати собівартість перевезення одного пасажира з підтверджених документально витрат та кількості перевезених пасажирів у маршрутних таксі міста. Також експертиза мала перевірити вартість прямих, загальновиробничих та інших витрат, зазначених в зведених розрахунках та наданих виконавчому комітетові Хмельницької міської ради як обгрунтування необхідності підняття тарифів по кожному маршруті та по кожному перевізнику.

На засіданні позивач підтвердив, що особисто заплатить кошти за експертизу.

Наступне засідання по справі відбудеться 10 жовтня.

Як писав НГП, 28 лютого цього року Хмельницький міськрайонний суд розпочав розгляд справи за позовом мешканця міста Івана Кульгука. Він просить визнати нечинним рішення виконкому від 23 лютого про здорожчання проїзду. Позивач вважає, що влада з порушенням процедури і вимог закону про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності підняла тарифи, що “принесе збитки мешканцям Хмельницького і гостям”.

Додамо, що пан Кульгук вже судився за дешевший проїзд у хмельницьких маршрутках. У 2016 році він вимагав зменшити вартість проїзду у маршрутних таксі з 3,5 грн – до 3 грн. У результаті програв суди першої та апеляційної інстанцій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Дрогнул Ваня как дело дошло до бабосов. А оренду с помещений дерет еще хуже чем владельцы автобусов за свои сараи на колесах.

  2. Так скоро дойдет, что в суд надо идти со своей экспертизой, унитазом и жопу показывать и справку показывать что ты не из Марса.

  3. Кульгука потрібно підтримати,хорошу справу робить для хмельничан.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.