Оповідання кам’янчанки «Хліб від бандерівців» відібрали для «Книги добра»

Оповідання кам’янецької журналістки Віри Шпильової «Хліб від бандерівців» було відібрано для публікації в «Книзі добра» – міжнародному соціальному проекті.

Про це повідомляє «Вдало».

Його головна мета – показати всьому світу Україну з її великим чистим серцем і добрими людьми.

Книга створюватиметься у майстернях Центру української культури у місті Таллінн (Естонія): зшиватиметься із саморобного (черпаного) паперу, що буде виготовлений з одягу учасників проекту, квітів, трав, привезених з України. Будуть навіть сторінки, які можна полити водою і вони проростатимуть.   «Книгу Добра» благословив  за життя блаженніший Любомир Гузар.

В проекті працює поважне журі на чолі з письменницею Марією  Матіос. «Книгу добра» передадуть у 50 провідних бібліотек світу, отже, історію кам’янчанки «Хліб від бандерівців» прочитають у різних куточках світу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Дуже хороший проект,дякуючи якому міжнародна спільнота в більш повній мірі впізнаватиме Украіну,іі справжню історію і іі славних лицарів.Нехай Бог допомагає.

  2. о..бурлик виповз…згинь….

  3. От тепер і буде … “на хліб для бандерівки”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.