Старокостянтинів прийматиме до 150 т львівського сміття на добу – меморандум

Старокостянтинівський полігон твердих побутових відходів відновив прийом сміття зі Львова.

Про це свідчить підписаний 29 червня меморандум про співпрацю та взаємодію між комбінатом комунальних підприємств, фірмою-посередником “Екостаркон” і ТОВ “ДВ-Екосвіт” (львівським перевізником), пише сайт “Старокостянтинів небайдужий”.

150-tonn-na-dobu

Метою меморандуму є реконструкція існуючого полігону у Старокостянтинові та покращення екологічної безпеки самих мешканців.

У документі сторони прописали: сміттєзвалище прийматиме щоденно до 150 т відходів зі Львова. Акцентовується, що обсяг прийому сміття попередньо узгоджений з громадськістю.

Memorandum-1

Memorandum-2

Memorandum-3

Dodatok-do-dogovoru-pro-namiri-po-smittyu

Після підписання Меморандуму директор Старкостянтинівського комбінату комунальних підприємств Володимир Булич звернувся до начальника поліції з проханням попередити можливі протестні акції, направлені на блокування ввезення лвьівського сміття. У листі комунальник послався на останнє засідання Кабміну, під час якого прем’єр Володимир Гройсман заявив про розблокування полігонів, з якими підписані угоди на приймання побутових відходів зі Львова.

19601584_1443841645638515_2531374428559691848_n

Як писав НГП, 21 лютого 2017 року міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук відмовив меру Львова Андрію Садовому у прийомі відходів, оскільки місцевий полігон перезавантажений і немає можливості додатково прийняти частину львівських відходів для захоронення.

26 квітня Львівське комунальне підприємство «Львівспецкомунтранс» підписало договір про співпрацю з ТОВ ДВ «Екосвіт», ТОВ «Екостаркон» та Старокостянтинівським комбінатом комунальних підприємств. Документ передбачає щоденне вивезення до 50 тон сміття зі Львова на Староконстянтинівське сміттєзвалище. Вартість послуги – 500 грн. за тону сміття.

Заборону на ввезення чужого сміття на Старокостянтинівський полігон ТВП депутати прийняли на позачерговій сесії 2 червня 2017 р. в результаті 15-ти денної акції, що тривала у місті. На підтримку цієї акції було зібрано близько 3500 підписів жителів міста.

6 липня депутатам Старокостянтинівської міської ради пропонується проголосувати за скасування мораторію на ввезення на територію Старокостянтинівського полігону твердих побутових відходів сміття будь-якого походження, крім сміття, що продукується громадою, а також фізичними та юридичними особами.

Більше на цю тему читайте публікацію “Для чого “донецьким” порпатися у смітті Старокостянтинова?

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Говорили, балакали – сіли, заплакали!

  2. Понимаю, что меморандум выложен не полностью, но единственное что я с него понял так это то что Львов сможет вывозить в Старкон до 150 тонн мусора в сутки. При этом платить левому юридическому лицу, который будет приводить свалку к соответствующему состоянию. Интересно а это юридическое лицо сможет выполнить такие работы? Где смета? И вообще какие работы предусмотрено провести?

  3. Украінці як діти довірливі,коли до справи долучаються гешефтники,які вміють робити бобло з повітря.Скоро і Тель-Авів відходи до Староконстантинова відправлятиме.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.