Новий корупційний скандал мерії Старокостятинова – 3 млн. грн незаконно вимили на каналізації?

Правоохоронні органи підозрюють службових осіб Старокостянтинівської міської ради у розтраті 2,9 млн. грн бюджетних коштів під час реконструкції очисних споруд та мереж каналізації мікрорайону ІІ залізничного вокзалу Старокостянтинова.

Про це свідчить ряд ухвал Хмельницького міськрайонного суду.

За матеріалами досудового розслідування, 3 листопада 2015 року міськвиконком за результатами тендера підписав угоду з місцевим ТОВ “Альфа-газ” на реконструкцію очисних споруд. Загальна вартість робіт становила 6,9 млн. грн.

Однак замовник протягом 2016 року уклав дві додаткові угоди на суму 2,9 млн. грн. Вказані договори від імені замовника підписав старокостянтинівський міський голова Микола Мельничук і директор ТОВ «Альфа-газ» Віталій Скоп. Підставою послужила необхідність проведення робіт, які не були враховані в кошторисній частині проектної документації та виникли при виконанні реконструкції очисних споруд.

Микола Мельничук. Фото "Є"

Микола Мельничук. Фото “Є”

Разом з тим, за версією слідства, вказане не відповідає дійсності, оскільки в зведеному кошторисному розрахунку вартості об’єкта будівництва, який є невід’ємним додатком до договору про закупівлю робіт за державні кошти від 3 листопада 2015 року, передбачалось виконання робіт з реконструкції виробничого корпусу (номер кошторису і кошторисного розрахунку 2-1), зовнішньої каналізації К1, зовнішніх мереж КНС (номер кошторису і кошторисного розрахунку 6-1, 6-3), благоустрій і озеленення території (номер кошторису і кошторисного розрахунку 7-1).

Таким чином, правоохоронні органи зробили висновок, що підрядник ТОВ «Альфа-газ» отримав неправомірну вигоду на суму 2,9 млн. грн.

Наразі слідче управління ГУ Нацполіції у Хмельницькій області розслідує цей факт у рамках кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (“Зловживання владою або службовим становищем”). Санкція статті прописує позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТОВ «Альфа-газ» засновником і власником є мешканець Старокостнятинова Віталій Скоп. За відомостями сайту “Zакупівлі 2.0”, з 2013 року «Альфа-газ» натендерила 24 млн. грн на підрядах, які оголосили водоканал і виконком.

Як писав НГП, військова прокуратура Хмельницького гарнізону веде справу, де фігурують міський голова Микола Мельничук і фірми «Альфа-газ» та «Моноліт ЦМ». Мова йде про сумнівне освоєння бюджетних коштів на капітальному ремонті казарми аеродромно-експлуатаційної роти №33 військової частини А 2502 у Старокостянтинові.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. в ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ те ж такі е.

  2. Вірьовка – мило – перекладина.

  3. За гроші незнаю але очистка стоків дуже якісна.

  4. Карапуз щось придумає

  5. Все переплетене мер, армяни, альфагаз.Миють грош людські поки простий люд копійки рахує. Зажерся вже, від всього хоче мати мільйони.Починаючи від сміття разом з дружбаном пецухом до лайна зі своїм лохтіоновим і скопом шкуродером

  6. Шпінгалет тітушку відправити на нари! Кордупель старий геть із глузду зїхав!

  7. И когда его посадят?

  8. Миколці пох. В нього Корній дружбан

  9. А що військова прокуратура вже і на каналізації спеціалізується??? Чи може в нас діють закони військового часу і всі як один мобілізовані??? Це безглуздя і повна профанація.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.