Фірма наближена до мера Старокостянтинова скинула мільйон на реконструкцію очисних споруд і перемогла на торгах

Старокостянтинівський міськвиконком за результатами тендера 3 листопада уклав угоду з місцевим ТОВ “Альфа-газ” на реконструкцію очисних споруд та мереж каналізації житлового мікрорайону ІІ залізничного вокзалу Старокостянтинова.

Загальна вартість угоди становить 6 млн. 922 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Протягом 2015-2016 років підрядник має привести до ладу очісні та каналізацію у мікрорайоні міста, який 20 років потопає у нечистотах.

Участь у торгах брало ще 4 підприємства, пропозиції яких були вищими.

Як писав НГП, 1 вересня Старокостянтинівський міськвиконком відмінив торги з реконструкції очисних споруд та мереж каналізації житлового мікрорайону ІІ залізничного вокзалу. Тоді на тендер заявилося два учасники. Один з них ТОВ “Альфа-газ” виставило ціну 7,9 млн. грн.

За даними сайту “Старокостянтинів небайдужий”, директор ТОВ “Альфа-газ” Віталій Скоп вважається наближеним до міського голови Миколи Мельничука. Його фірма виконує основні підрядні роботи у комунальній сфері міста.

Так, у серпні 2013 року підприємство Скопа виграло тендер на реконструкцію каналізаційного колектора (біля банку “Аваль”) вартістю 11,41 млн грн. Торги були проведені за неконкурентною процедурою закупівлі “в одного учасника”, що пояснюється особливими обставинами.

Раніше компанія Скопа отримала підряди на ремонт котельні центральної районної лікарні Старокостянтинова на суму 1,11 млн грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.