Перед виборами влада Старокостянтинова знову згадала, що у них є мікрорайон, який 20 років потопає у нечистотах. Але відмінила торги

Старокостянтинівський міськвиконком відмінив торги з реконструкції очисних споруд та мереж каналізації житлового мікрорайону ІІ залізничного вокзалу.

Таке рішення прийнято 1 вересня, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

На тендер заявилося дві фірми: Товариство з обмеженою відповідальністю “Сантехмонтаж” (Хмельницький) з ціною 8,1 млн. грн і Товариство з обмеженою відповідальністю “Альфа-газ” (Старокостянтинів) – 7,9 млн. грн. Мінімальне конкуретне середовище було створене, однак комітет з конкурсних торгів “зарубав” пропозицію хмельницького ТОВ.

Зокрема, за інформацією голови комісії і водночас заступника міського голови Володимира Богачука, пропозиція Товариства з обмеженою відповідальністю «Сантехмонтаж» не відповідає умовам документації конкурсних торгів, а саме: документи Договірна ціна на будівництво (с.3-4 пропозиції), Зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва (с.5-6 пропозиції), Локальні кошториси на роботи (с.7-57 пропозиції), Підсумкова відомість ресурсів (с.59-85 пропозиції), Кошторисні розрахунки (с.87-91 пропозиції) не відповідають формі, наведеній у Додатку 1 до документації конкурсних торгів.

Також Богачук зіславшись на лист Державної фінансової інспекції в Хмельницькій області щодо моніторингу конкурсних торгів на закупівлю робіт «Реконструкція очисних споруд та мереж каналізації житлового мікрорайону ІІ залізничного вокзалу м.Старокостянтинова Хмельницької області» від 27.08.2015 року, яким запропоновано відмінити вказані торги на підставі абз.3 ч.1 ст.30 Закону України «Про здійснення державних закупівель» у зв’язку з неможливістю усунення порушень, які виникли через виявлені порушення законодавства з питань державних закупівель.

Фото "Є"

Фото “Є”

Як відомо, у 2012 році рішенням 22 сесії міської ради була затверджена Програма “Питна вода міста” на 2012-2020 роки. У звітах програми  за 2013-2014 роки посадовці обмежувалися бюрократичними формулюванням щодо неможливості поміняти очисні в мікрорайоні ІІ залізничного вокзалу: “Відсутність фінансування з державного бюджету інвестиційних проектів щодо будівництва та реконструкції систем централізованого водопостачання та водовідведення”. І, якщо у 2013 році вартість реконструкції очисних споруд та мереж каналізації житлового мікрорайону ІІ залізничного вокзалу оцінювалася 4 млн. 889 тис. грн, то у 2014 році – 5 млн. 917 тис. грн.

Крім цього, мешканці цього мікрорайону ще у 2011 році скаржилися ЗМІ на суттєві незручності, пов’язані з каналізацією.

“Труби забиваються ледь не кожен тиждень. Я приходжу додому з роботи, а всі каналізаційні стоки через туалет, ванну і раковину витікають аж на коридор. Сморід страшенний”, – сказала Марія Бортнік.

“Я сама мешканка цього мікрорайону, а в садочку медсестрою працюю три роки. Як самі бачите, нечистоти витікають з переповненого септика. Від паркану дитсадочка він знаходиться в 7-8 метрах. Все тече дорогою, і потрапляє на територію. Сьогодні хмарно, а у спеку тут немає чим дихати. Ми виводимо дітей за межі садка, або закриваємо вікна. Діти хворіють на кишкові та вірусні хвороби. Епідемія може розпочатися у будь-який момент. Ми боїмося за дітей”, – наголосила Наталія Слободянюк.

Тодішній начальник тамтешнього ЖЕКу Олександр Денега навів кричущу статистику: комунальники здатні вивозити 5 кубів каналізаційних відходів, а щодня їх надходить 105 кубічних метрів.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.