На ліквідацію наслідків негоди у Кам’янці-Подільському витратили 2,5 млн грн

4 липня відбулася 37-а сесія Кам’янець-Подільської міської ради.

Серед питань плану одним із найцікавішим для всіх було питання пов’язане зі змінами до міського бюджету, адже як відомо 26 червня, близько 18 години містом прокотився буревій, який приніс місту чимало збитків: десятки повалених дерев, зруйновані лінії електропередач, інтернет зв’язку, потрощені автомобілі, затоплена центральна частина міста, розвалені паркани в дворах будинків, біля шкіл та дитячих садочків.

Як повідомляє видання «Вечірній Кам’янець», всіх цікавило питання: скільки коштів із міського бюджету було витрачено на ліквідацію наслідків негоди.

Під час свого виступу начальник фінансового управління Оксана Гут повідомила, що внаслідок негоди було пошкоджено чимало об’єктів комунальної власності. Головні розпорядники провели обстеження своїх об’єктів й подали до фінансового управління список того, на що вони потребують коштів. Загальна сума коштів необхідних для ліквідації наслідків негоди – 2 млн 565 тис грн.

Як повідомила Оксана Гут, на засіданні бюджетних комісій було прийнято рішення взяти кошти, які необхідні для ліквідації наслідків стихії із двох джерел, а саме 2 млн. 100 тис. грн –  із резервного фонду міста і 600 тис. грн. – із перевиконання бюджету розвитку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.