Хмельницьку міську раду визнали найвідкритішою в області

Представники Коаліції «Прозорі ради» проаналізували нормативні документи Хмельницької обласної, Шепетівської, Хмельницької та Старокостянтинівської міських рад на предмет наявності норм, що забезпечують прозорість, відкритість, підзвітність їх роботи.

Про це повідомляє Хмельницька міська рада.

Також було проаналізовано аналогічні норми у міських радах Дніпропетровської, Рівненської та Закарпатської областей. Дослідження проводилось у кількох аспектах: наявності обов’язкових антикорупційних норм, наявність гендерної рівності та наявність провідних прогресивних практик.

Серед лідерів з впровадження антикорупційного законодавства області виявилась Хмельницька міська рада із показником, яка у всеукраїнському рейтингу зайняла 4 місце. Найгіршою виявилась Хмельницька обласна рада. У розрізі впровадження практик, що регулюють гендерну рівновагу у роботі та прийнятті рішень перших три місця у загальному рейтингу зайняли Шепетівська, Хмельницька та Старокостянтинівська міські ради. Хмельницька обласна рада зайняла 13-е місце з 20-ти можливих.

У дослідженні впровадження прогресивних практик місцевого самоврядування Хмельницька міська рада посіла 3-є місце, поступившись Дніпровській та Кропивницькій міським радам. Серед аутстайдерів виявились Хмельницька обласна та Шепетівська міська ради, котрі зайняли 13-е та 14 місця. Варто зазначити, що активісти не тільки проаналізували нормативні документи, але й направили у керівництво рад листи з переліком рекомендацій.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Вона завжди була найвідкритішою.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.