Мельничук: Старокостянтинів розраховує прийняти 12 тис. т львівського сміття

Міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук заявив, що місцевий полігон твердих побутових відходів  розраховує прийняти 12 тис. т сміття зі Львова.

Про це сьогодні він заявив на нараді в облдержадміністрації.

“Зі Львова плануємо завезти 12 тис. т сміття, на якому заробимо 9 млн. грн. До того ж львівська влада передасть нам бульдозера і сміттєвози. Головною проблемою залишається нерозуміння двох депутатів, котрі проти ввезення львівських відходів і блокують сміттєзвалище. На сьогодні правооохоронні органи не виконують своїх службових обов’язків (щодо розблокування – НГП). Тому силами працівників комбінату комунальних підприємств було розблоковано в’їзд на полігон, і львівські вантажіки туди безперешкодно заїхали”, – сказав Мельничук.

Міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук. Фото Віталія Тараненка

Міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук. Фото Віталія Тараненка

Також градоначальник презентував чиновникам майбутній вигляд сміттєзвалища, на якому планують встановити турбіну для відбору газу, сонячні батареї, провести благоустрій території, встановивши паркан.

“Наразі інвестор “Екостаркон” замовив 280 аеродромних плит у Запоріжжі. За місяць діюче сміттєзвалище огородимо парканом, ще через місяць – там облаштуємо ваги”, – зазначив він.

Як писав НГП, 21 лютого 2017 року міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук відмовив меру Львова Андрію Садовому у прийомі відходів, оскільки місцевий полігон перезавантажений і немає можливості додатково прийняти частину львівських відходів для захоронення.

26 квітня Львівське комунальне підприємство «Львівспецкомунтранс» підписало договір про співпрацю з ТОВ ДВ «Екосвіт», ТОВ «Екостаркон» та Старокостянтинівським комбінатом комунальних підприємств. Документ передбачає щоденне вивезення до 50 тон сміття зі Львова на Староконстянтинівське сміттєзвалище. Вартість послуги – 500 грн. за тону сміття.

Заборону на ввезення чужого сміття на Старокостянтинівський полігон ТВП депутати прийняли на позачерговій сесії 2 червня 2017 р. в результаті 15-ти денної акції, що тривала у місті. На підтримку цієї акції було зібрано близько 3500 підписів жителів міста.

6 липня депутатам Старокостянтинівської міської ради пропонується проголосуватиза скасування мораторію на ввезення на територію Старокостянтинівського полігону твердих побутових відходів сміття будь-якого походження, крім сміття, що продукується громадою, а також фізичними та юридичними особами.

Більше на цю тему читайте публікацію “Для чого “донецьким” порпатися у смітті Старокостянтинова?

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Не понимаю зачем устанавливать вторые весы??? Или их там нет??? Тогда как измеряется количество везенного мусора?? Еще стоит отметить, что забор и благоустройство это существенная модернизация, которая благополучно повлияет на улучшения экологии

    • немає, ваги є тільки в Хмельницькому і то їх поставили тільки півроку назад, раніше як в Старконі і в інших містах міряли переводивши куби в кілограми.

  2. Кусочок Львову в кожну хату!!!!!

  3. Сьогодні на сіміттєзвалищі відбулося тристороннє протистояння: комунальники, активісти і “завезені” тітушки. Кілька осіб “тітушок” намагалися силою розблокувати активістів, що виступають проти завезення львівських відходів.

  4. Був свідком як тікаючи з місця злочину, “тітушки” із своїх авто познімали навішані поверх номерних знаків номерні знаки іноземних держав. Таке тільки в надзвичайних новинах раніше бачив.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.