Недолюстрований в мантії голови суду Недолюстрований в мантії голови суду

Вочевидь збори суддів Апеляційного суду Хмельницької області проігнорували загальносуспільну вимогу з перезавантаження суддівської системи та відновлення до неї довіри. 8… Далі »

Екоризикові підприємства Хмельниччини дали бюджету понад 16 млн. грн податку Екоризикові підприємства Хмельниччини дали бюджету понад 16 млн. грн податку

З початку цього року від екоризикових суб’єктів господарювання Хмельницької області до бюджетів усіх рівнів надійшло  16,1 мільйона гривень екологічного податку,… Далі »

На Хмельниччині прокуратура подала судові позови, аби повернути пасовище громаді На Хмельниччині прокуратура подала судові позови, аби повернути пасовище громаді

Нещодавно у деяких засобах масової інформації піднімалося питання законності надання у приватну власність більше 2 га земель у с. Слобідка-Красилівська… Далі »

Прокуратура: комунальне підприємство Хмельницького незаконно розтратило близько 100 тисяч гривень Прокуратура: комунальне підприємство Хмельницького незаконно розтратило близько 100 тисяч гривень

Керівник Хмельницької місцевої прокуратури Валерій Заяц повідомив про встановлення низки фактів розтрати коштів комунальних підприємств їх посадовцями. Зокрема з’ясовано, що… Далі »

У Славуті відновлюють газопостачання 24 аварійні бригади ПАТ «Хмельницькгаз» У Славуті відновлюють газопостачання 24 аварійні бригади ПАТ «Хмельницькгаз»

Газопостачання в м.Славута було зупинено 7 вересня біля 19.30 год., внаслідок зупинки АГРС (автоматизованої газорозподільної станції), що належить державній компанії… Далі »

Фірма Галкіна програла торги з різницею 1 тис. грн маловідомому харківському ТОВ на закупівлю електромобіля для терцентру Фірма Галкіна програла торги з різницею 1 тис. грн маловідомому харківському ТОВ на закупівлю електромобіля для терцентру

Комунальне управління “Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” провело електронні торги з придбання електромобіля. Як повідомляє система… Далі »

На електронній мапі сміттєзвалищ облікується 157 засмічених місць Хмельниччини На електронній мапі сміттєзвалищ облікується 157 засмічених місць Хмельниччини

На сервісі електронної мапи сміттєзвалищ України відображається 157 засмічених локацій у Хмельницькій області. Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак,… Далі »

ВРЮ зробила подання до парламенту на звільнення трьох суддів з Хмельниччини ВРЮ зробила подання до парламенту на звільнення трьох суддів з Хмельниччини

Вища рада юстиції прийняла рішення внести подання до Верховної Ради України на звільнення 92 суддів країни. Це відбулося на засіданні… Далі »

На День міста “Електротранс” возитиме хмельничан безкоштовно На День міста “Електротранс” возитиме хмельничан безкоштовно

Хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс” на День міста, 24 вересня  безоплатно перевозитиме  всіх пасажирів. Таке рішення ухвалив виконавчий комітет у четвер…. Далі »

Фонд держмайна оголосив конкурс на заміщення вакантної посади керівника ПАТ «Хмельницькобленерго» Фонд держмайна оголосив конкурс на заміщення вакантної посади керівника ПАТ «Хмельницькобленерго»

Фонд держмайна оголосив проведення конкурсів на заміщення вакантних посад керівників ПАТ «Черкасиобленерго», ВАТ «Тернопільобленерго» і ПАТ «Хмельницькобленерго». Про це повідомляє офіційний… Далі »