Нам потрібен чесний бюджет, без популізму… Нам потрібен чесний бюджет, без популізму…

Нещодавно Кабмін схвалив проект головного фінансового документа держави на наступний рік. Як результат, минулого тижня Верховна Рада прийняла до роботи… Далі »

Близько тисячі кам’янчан взяли участь в легкоатлетичному забігу Близько тисячі кам’янчан взяли участь в легкоатлетичному забігу

Сьогодні у Кам’янці-Подільському з Європейської площі стартував масштабний легкоатлетичний забіг вулицями міста. Організатором заходу виступив Кам’янець-Подільськоий національний університет імені Івана… Далі »

Екс-депутат облради очолив дирекцію “Укрпошти” Екс-депутат облради очолив дирекцію “Укрпошти”

Депутат Хмельницької обласної ради кількох скликань Олег Хавронюк призначений на посаду тимчасово виконувача обов’язків керівника хмельницької дирекції УДППЗ “Укрпошта”. Цю… Далі »

«Обозреватель»: генерал Семенишин пролобіював собі наказ про … відрядженні в зону АТО «Обозреватель»: генерал Семенишин пролобіював собі наказ про … відрядженні в зону АТО

Інтернет-видання «Обозреватель» опублікувало статтю про те, як керівництво головного управління Національної поліції в Хмельницькій області “гарячково шукає способи розрулити скандал,… Далі »

У Старокостянтинові громада вимагає закриття акумуляторного заводу – ЗМІ У Старокостянтинові громада вимагає закриття акумуляторного заводу – ЗМІ

Cьогодні у Старокостянтинові відбувся мітинг, на який зібрались люди, обурені забрудненням від акумуляторного заводу. Як повідомляє перша міська газета, під… Далі »

Правління Асоціації міст України підтримало Славутську міську раду по судових позовах Правління Асоціації міст України підтримало Славутську міську раду по судових позовах

Вчора у Київській міській раді відбулося засідання Правління Асоціації міст України. Про це повідомляє прес-служба Славутського МВК. У порядку денному… Далі »

Кам’янець-Подільський військовий ліцей може знайти нове місце розташування Кам’янець-Подільський військовий ліцей може знайти нове місце розташування

Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, який зараз знаходиться на території колишнього військового училища, може знайти нове місце розташування. Про це… Далі »

Екологи ОДА пояснили: скасувати дозвіл на спецводокористування для акумуляторного заводу може суд Екологи ОДА пояснили: скасувати дозвіл на спецводокористування для акумуляторного заводу може суд

Департамент екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА заявив, що на 27 вересня не отримував результатів перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ… Далі »

Хмельниччина призве восени 630 осіб на строкову службу Хмельниччина призве восени 630 осіб на строкову службу

Від Хмельницької області на строкову військову службу планується призвети 630 осіб. Про це зазначено у розпорядженні Кабміну від 22 вересня. Зокрема, до… Далі »