Мер Славути: «Довкола децентралізації йде процес спекуляції, який вносить дискомфорт в настрої населення» Мер Славути: «Довкола децентралізації йде процес спекуляції, який вносить дискомфорт в настрої населення»

Міський голова Славути Василь Сидор дав інтерв’ю, яке опублікував офіційний сайт міста Славута. Відповідаючи на питання, чи справдились його надії… Далі »

Посол Канади в Україні відкрив інноваційний хаб у Нетішині та поцікавився безпекою ХАЕС Посол Канади в Україні відкрив інноваційний хаб у Нетішині та поцікавився безпекою ХАЕС

Хмельницьку атомну електростанцію 19 вересня відвідав посол Канади в Україні Роман Ващук. Разом із представниками міської влади Нетішина посол Канади зустрівся… Далі »

Симчишин погодився звітувати за стандартами “Чесно” Симчишин погодився звітувати за стандартами “Чесно”

Міські голови Тернополя, Хмельницького та Івано-Франківська звітуватимуть за стандартами руху “ЧЕСНО”. Про це повідомляє офіційний сайт руху. “Ми ставимо собі за… Далі »

Екс-заступниці губернатора Хмельниччини присуджено премію за розбудову України Екс-заступниці губернатора Хмельниччини присуджено премію за розбудову України

Кабінет міністрів України присудив Премію голові правління громадської організації “Тепло рідних сердець Лесі Стебло за особливі досягнення молоді у розбудові України. Про це сказано… Далі »

Екологи нарахували акумуляторному заводу у Старокостянтинові 25,5 тис. грн збитків за порушення природоохоронного законодавства Екологи нарахували акумуляторному заводу у Старокостянтинові 25,5 тис. грн збитків за порушення природоохоронного законодавства

Протягом 15-19 серпня поточного року Державна екологічною інспекцією у Хмельницькій області було проведено позапланову перевірку ТОВ «Мегатекс Індастріал» при здійсненні… Далі »

Вперше за останній рік с/г Хмельниччини дало приріст 2% Вперше за останній рік с/г Хмельниччини дало приріст 2%

У січні–серпні 2016р. обсяг сільськогосподарського виробництва Хмельниччини порівняно з січнем–серпнем 2015р. зріс на 2%, у т.ч. у господарствах населення – на… Далі »

Ціни семи земельних ділянок несільськогосподарського призначення у Хмельницькому занижені – депутати Ціни семи земельних ділянок несільськогосподарського призначення у Хмельницькому занижені – депутати

Ціни семи земельних ділянок несільськогосподарського призначення у Хмельницькому, які виставлені на продаж, занижені. Про це одразу заявили кілька депутатів міськради… Далі »

Цьогорічні ціни на аграрну продукцію Хмельниччини виросли у порівнянні з минулим роком більше ніж на 10 відсотків Цьогорічні ціни на аграрну продукцію Хмельниччини виросли у порівнянні з минулим роком більше ніж на 10 відсотків

У той же час, загальний обсяг реалізованої аграрними підприємствами власно виробленої продукції за січень–серпень цього року порівняно з минулим роком… Далі »