Хмельниччина завдяки ProZorro зекономила 12 млн. грн – ОДА Хмельниччина завдяки ProZorro зекономила 12 млн. грн – ОДА

На 9 вересня у Хмельницькій області через систему електронних державних закупівель ProZorro здійснено (або оприлюднено звіт про здійснення) 1146 закупівель. Підтверджена економія… Далі »

У Білогір’ї селяни заблокували роботу молокозаводу через борги. Горіли шини (Додано відео) У Білогір’ї селяни заблокували роботу молокозаводу через борги. Горіли шини (Додано відео)

Сьогодні у Білогір’ї продовжується акція-протест біля приміщення ТОВ “Білогір’я-молокопродукти”. Як повідомляє прес-служба обласної поліції, таким чином громадяни висловлюють своє незадоволення тим,… Далі »

Сміттярі Симчишина купують сміттєвоз за 4 млн. грн Сміттярі Симчишина купують сміттєвоз за 4 млн. грн

Хмельницьке комунальне підприємство “Спецкомунтранс” 7 вересня акпептувало пропозицію з придбання сміттєвоза у Товариствоа з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями «ВОЛЬВО УКРАЇНА»… Далі »

Львів’яни за 1,4 млн. грн розроблять землевпорядну документацію для об’єктів природно-заповідного фонду Хмельниччини Львів’яни за 1,4 млн. грн розроблять землевпорядну документацію для об’єктів природно-заповідного фонду Хмельниччини

Департамент екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА за результатами тендера 8 вересня уклав угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю «ЛЕВТЕХПРОЕКТ» (Львів)… Далі »

Володимир Гройсман: завдяки децентралізації Хмельницький минулого року отримав на 222 млн грн більше  ніж у 2014. Цьогоріч ця сума збільшиться Володимир Гройсман: завдяки децентралізації Хмельницький минулого року отримав на 222 млн грн більше ніж у 2014. Цьогоріч ця сума збільшиться

Ключові пріоритети розвитку держави повинні залишатися стабільними з року в рік, тому при формуванні бюджету країни на наступний рік уряд… Далі »

ГПУ мовчить про можливі підозри керівництву поліції Хмельниччини за розкрадання пального ГПУ мовчить про можливі підозри керівництву поліції Хмельниччини за розкрадання пального

Генеральна прокуратура України відмовилася надавати інформацію про можливі оголошені підозри службовим особам керівного складу Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області, які… Далі »