Хмельниччина завдяки ProZorro зекономила 12 млн. грн – ОДА

На 9 вересня у Хмельницькій області через систему електронних державних закупівель ProZorro здійснено (або оприлюднено звіт про здійснення) 1146 закупівель. Підтверджена економія бюджетних коштів становить 12,46 млн. гривень.

Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, цю систему в області активно використовують 144 замовника.

Раніше депутат обласної ради Віталій Олуйко критикував органи влади за те, що вони через “Вісник державних закупівель” купували дорожчі шкільні автобуси і матеріали для гемодіалізу, ніж кияни через електронні закупівлі ProZorro.

“Київська міська державна адміністрація користуючись системою електронних закупівель закупила витратні матеріали для гемодіалізу в 1,6 рази дешевше ніж ми в Хмельницькій області. На це звернула увагу два місяці тому голова комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець та зробила депутатський запит до Служби безпеки України і Держфінінспекції з метою перевірити закупівлю медикаментів у Хмельницькій області. Вона критикує нашу область, яка не скористалася закупівлею медикаментів від міжнародних організацій, тому що Хмельницька область не провела жодного тендеру через ProZorro”, – написав він.

Нагадаємо, що з 1 серпня всі державні тендери в Україні будуть проводитись виключно в електронній системі ProZorro.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.