Апеляційний суд Хмельницької області отримав нового голову Апеляційний суд Хмельницької області отримав нового голову

Сьогодні відбулися збори суддів Апеляційного суду Хмельницької області з обрання нового голови суду. Як повідомляє прес-служба суду, свої кандидатури висунули… Далі »

Хмельницький виконком у рази підняв ліміт “хотєлок” Хмельницький виконком у рази підняв ліміт “хотєлок”

Виконком Хмельницької міської ради збільшив граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів  державними органами,… Далі »

У Кам’янці-Подільському встановили лавку-парасольку для підзарядки гаджетів У Кам’янці-Подільському встановили лавку-парасольку для підзарядки гаджетів

Сьогодні у Кам’янці-Подільському на «Алеї закоханих» встановити велику металеву парасольку з лавочкою, яка оснащена сонячними батареями для підзарядки мобільних гаджетів…. Далі »

Хмельницький аеропорт у земельній облозі Хмельницький аеропорт у земельній облозі

Наміри, озвучені першими особами Хмельницької області, про відновлення діяльності хмельницького аеропорту в черговий раз відрекошетили задавненими проблемами. На поверхню виринув… Далі »

Кам’янець-Подільській міській раді пропонують нагородити олімпійських призерів, випускників К-ПНУ імені Івана Огієнка, відзнакою «Честь і шана» Кам’янець-Подільській міській раді пропонують нагородити олімпійських призерів, випускників К-ПНУ імені Івана Огієнка, відзнакою «Честь і шана»

Комісія з питань нагородження при міській раді розглянула подання колективу К-ПНУ імені Івана Огієнка про нагородження відзнакою міської ради «Честь… Далі »

Рада Майдану готова підтримати начальника ГУ НП у Хмельницькій області Миколу Семенишина (оновлено) Рада Майдану готова підтримати начальника ГУ НП у Хмельницькій області Миколу Семенишина (оновлено)

Учора на засіданні Ради Майдану її голова Алім Міщук довів до відома присутніх, що він спілкувався з начальником ГУ НП… Далі »

Фірма без досвіду роботи зі статутним капіталом 350 грн збудує спортмайданчик у Славуті за 1,4 млн. грн Фірма без досвіду роботи зі статутним капіталом 350 грн збудує спортмайданчик у Славуті за 1,4 млн. грн

Виконавчий комітет Славутської міської ради за результатами електронних торгів 6 вересня уклав договір з ПП “Спорт прогрес” (Хмельницький) на будівництво… Далі »

У Кам’янці-Подільському цього навчального року здобуватиме освіту 16 тисяч студентів У Кам’янці-Подільському цього навчального року здобуватиме освіту 16 тисяч студентів

За інформацією, яку надали місцеві виші, коледжі та заклади профтехосвіти, у Кам’янці-Подільському цього навчального року здобуватиме освіту 16 тисяч студентів…. Далі »

ВР розгляне призначення позачергових виборів двох сільських голів на Хмельниччині ВР розгляне призначення позачергових виборів двох сільських голів на Хмельниччині

У Верховній Раді зареєстровані два законопроекти з призначення позачергових виборів сільських голів на Хмельниччині. Про це повідомляє офіційний сайт парламенту. Пропонується підтримати призначення… Далі »