Апеляційний суд Хмельницької області отримав нового голову

Сьогодні відбулися збори суддів Апеляційного суду Хмельницької області з обрання нового голови суду.

Як повідомляє прес-служба суду, свої кандидатури висунули двоє суддів Сергій Бережний та Анатолій Марцинкевич. Під час презентації претенденти розповіли колегам, якою бачать подальшу організацію роботи суду, напрямки реформування судової влади, відповіли на їх запитання.

У підсумку більшістю голосів головою Апеляційного суду Хмельницької області обрано суддю судової палати з розгляду цивільних справ, члена Ради суддів України Анатолія Марцинкевича.

Фото zib.com.ua

Фото zib.com.ua

Нагадаємо, що у зв’язку з досягненням 65-річчя, повноваження голови суду склав Віктор Ковтун.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

 1. Ню-ню., “недолюстрували” в Києві, то обрали тут! А хто ж обирав, якщо більша половинна суддів апеляційного суду звільнена сьогодні? А якже його бізнес проекти (ставок в Ярмолинецькому р-ні, гектари земельних наділів)? Нічого, матиме ким НАБУ займатись….. Натомість Бережний – це адекватний професіонал, юрист високої кваліфікації, працюючи суддею в кримінальній палаті – ніколи не йшов на поводу в Ковтуна чи торгував вироками, тай вигляд у Бережного пристойніший ніж в Марцинкевича.

  • Цілком підтримую.
   Крім того, саме ЦЯ ОСОБА – АНАТОЛІЙ МАРЦИНКЕВИЧ, КРИШУВУВ СВАВІЛЛЯ СУДДІВ Хмельницької області.
   Люди добрі, це що таке відбувається , за що гинули і гинуть наші ПАТРІОТИ?????

 2. Марцинкевич -взяточник и человек Портнова. Это Антон Чернушченко -номер 2. Революция провалилась, если в результате во власти оказываются такие “судьи”.

 3. Родственник “топливного магната” екс полковника полиции Гонтаря Владимира Семеновича которого на прошлой неделе арестовала внутр.безоасность и генпрокуратура. Теперь понятно как строго его “накажут”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.