Блокада молокозаводу у Білогір’ї продовжується. На черзі облога підрозділу у Гадячі та маєтку власника Блокада молокозаводу у Білогір’ї продовжується. На черзі облога підрозділу у Гадячі та маєтку власника

Четвертий день продовжується блокування ТОВ “Білогір’я молокопродукт”, яке не своєчасно розрахувалося з селянами та фермерами за здане молоко. Як розповіли “Незалежному… Далі »

У Кам’янці-Подільському пройде ІІ Всеукраїнський культурний форум «Кам’яний острів» У Кам’янці-Подільському пройде ІІ Всеукраїнський культурний форум «Кам’яний острів»

З 22 до 24 вересня Кам’янець-Подільський прийматиме ІІ Всеукраїнський культурний форум «Кам’яний острів». Про це сьогодні під час брифінгу для… Далі »

Агрокомпанії Хмельниччини увійшли до десятки найприбутковіших з вирощування зернових культур Агрокомпанії Хмельниччини увійшли до десятки найприбутковіших з вирощування зернових культур

Названо найприбутковіші агрокомпанії з вирощування зернових культур. Про це повідомляє національний агропортал latifundist.com. Минулого року 100 найприбутковіших українських аграрних компаній,… Далі »

На Хмельниччині заочно засудили донецького сепаратиста На Хмельниччині заочно засудили донецького сепаратиста

Прокуратурою Хмельницької області підтримано державне обвинувачення в суді у кримінальному провадженні стосовно 38-річного мешканця м.Донецьк, обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення… Далі »

Сапери із Кам’янця-Подільського проводять в зоні АТО практичні заняття з військовослужбовцями Сапери із Кам’янця-Подільського проводять в зоні АТО практичні заняття з військовослужбовцями

Військові сапери проводять практичні заняття з військовослужбовцями визначених частин і підрозділів, які виконують завдання у зоні проведення АТО, з мінно-вибухової… Далі »

Хмельницький суд впевнено продовжує практику поновлення на посадах поліцейських, звільнених по атестації Хмельницький суд впевнено продовжує практику поновлення на посадах поліцейських, звільнених по атестації

Хмельницький окружний адміністративний суд визнав протиправним і скасував наказ т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області від 17 лютого 2016… Далі »

Комунальники Симчишина повернуть 368 тисяч фірмі екс-кандидата в мери за “оренду, якої не було” Комунальники Симчишина повернуть 368 тисяч фірмі екс-кандидата в мери за “оренду, якої не було”

Міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності має повернути 368,8 тис. грн виробничо-комерційному приватному підприємству “Явір-Транс” (Хмельницький), яке орендувало 605,2… Далі »

Премію імені Михайла Орловського цьогоріч отримав краєзнавець Володимир Захар’єв Премію імені Михайла Орловського цьогоріч отримав краєзнавець Володимир Захар’єв

Згідно з рішенням виконавчого комітету міську премію імені Михайла Якимовича Орловського у галузі історико-краєзнавчих досліджень у 2016 році з врученням… Далі »

Суд забрав 162 га орендованої землі у ТОВ «Синявські граніти» Суд забрав 162 га орендованої землі у ТОВ «Синявські граніти»

Господарським судом Хмельницької області повністю задоволено 6 позовів Старокостянтинівської місцевої прокуратури до ТОВ «Синявські граніти» про розірвання договорів оренди земель… Далі »