Суд забрав 162 га орендованої землі у ТОВ «Синявські граніти»

Господарським судом Хмельницької області повністю задоволено 6 позовів Старокостянтинівської місцевої прокуратури до ТОВ «Синявські граніти» про розірвання договорів оренди земель сільськогосподарського та промислового призначення загальною площею 162 гектари, укладених між Старосинявською райдержадміністрацією та товариством.

За інформацією начальника Старосинявського відділу місцевої прокуратури Мирослава Попадюка, позовні вимоги прокуратури ґрунтувались на тому, що ТОВ тривалий час не сплачувало орендну плату за використання цих земель. Їх вартість наразі становить понад 9,5 млн грн.

Крім того, орендар у декілька разів занижував плату за ділянки, ігноруючи податкове законодавство щодо встановлення її розміру не менше 3 відсотків  від нормативної грошової оцінки.

Суд погодився з доводами прокуратури і прийняв рішення розірвати усі договори оренди з товариством через несплату ним орендної плати та повернути землі в користування державі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.