Екологічну інспекцію просять зупинити роботу акумуляторного заводу у Старокостянтинові Екологічну інспекцію просять зупинити роботу акумуляторного заводу у Старокостянтинові

Народний депутат України Остап Єднак звернувся до Голови Державної екологічної інспекції України з проханням тимчасово зупинити діяльність акумуляторного заводу у Старокостянтинові. Про це… Далі »

На Старокостянтинівщині порубано дерева зоологічного заказника На Старокостянтинівщині порубано дерева зоологічного заказника

Старокостянтинівською місцевою прокуратурою виявлено незаконну порубку дерев на території Пеньківського зоологічного заказника. Про це повідомляє прес-служба облпрокуратури з посиланням на керівника… Далі »

“Золоті котельні”: член виконкому в Кам’янці “перейшов у наступ” “Золоті котельні”: член виконкому в Кам’янці “перейшов у наступ”

Скандальновідоме приватне підприємство «Статус 2013»  має намір розірвати договори з Кам’янець-Подільським КП «Міськтепловоденергія» щодо оренди шести твердопаливних котлів. Монополісту котлів… Далі »

На Хмельниччині за останній рік по корупційним статтям засуджено 44 особи На Хмельниччині за останній рік по корупційним статтям засуджено 44 особи

Видання «Наші гроші» проаналізувало, як в Україні (не)карають злочинців по корупційним статтям Кримінального Кодексу. Аналіз вироків по корупційних злочинах за… Далі »

У Кам’янці-Подільському розпочався фестиваль «Республіка» У Кам’янці-Подільському розпочався фестиваль «Республіка»

Першого вересня у Кам’янці-Подільському стартував шостий міжнародний фестиваль «Республіка». Понад тисячу кам’янчан та гостей міста завітали у перший день грандіозного… Далі »

ОБСЄ допоможе у роздержавленні районки “Край Кам’янецький” ОБСЄ допоможе у роздержавленні районки “Край Кам’янецький”

П’ять українських газет було обрано для надання допомоги в процесії їхнього перетворення із видань, що фінансуються органами влади, на незалежні… Далі »