ОБСЄ допоможе у роздержавленні районки “Край Кам’янецький”

П’ять українських газет було обрано для надання допомоги в процесії їхнього перетворення із видань, що фінансуються органами влади, на незалежні ЗМІ. Подібна допомога надаватиметься в рамках проекту, що виконується Координатором проектів ОБСЄ в Україні на запит Державного комітету з питань телебачення та радіомовлення.

Про це йдеться у повідомленні на сайті ОБСЄ, пише “Детектор медіа”.

Конкурсна комісія, до складу якої увійшли представники Коордиатора та Комітету, а також Національної спілки журналістів України (НСЖУ), незалежні медійні експерти, розглянули 22 заявки, що надійшли на конкурс.

Оголошено газети-переможці:

-«Обрії Ізюмщини», Харківська область;

-«Край», Івано- Франківська область;

-«Надросся», Черкаська область;

-«Запорізька правда», Запорізька область;

-«Край Кам’янецький», Хмельницька область.

В рамках підтримки цих видань Координатор проектів до кінця року планує провести маркетингове дослідження аудиторій; допомогти розробити адаптовані до їх потреб стратегії з подолання труднощів реформування та забезпечення сталої роботи, надати можливості підвищення кваліфікації їхніх співробітників.

Як відомо, нова ініціатива Координатора проектів ОБСЄ в Україні передбачає розробку стратегій сталого розвитку для регіональних медіа, які підлягають реформуванню згідно із Законом України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».

Проект розраховано реалізувати до кінця 2016-го року, а у подальшому Координатор проектів ОБСЄ в Україні планує розгорнути програму підтримки реформування на більшу кількість комунальних газет України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.