Прокуратура “реприватизовує” ще один майновий комплекс комунального підприємства «Облпаливо» Прокуратура “реприватизовує” ще один майновий комплекс комунального підприємства «Облпаливо»

Міськрайонним судом задоволено позовні вимоги прокуратури Хмельницької області і визнано недійсним договір купівлі-продажу майнового комплексу Славутського паливного складу комунального підприємства… Далі »

У Віньківцях вибухнула АЗС, є загиблі У Віньківцях вибухнула АЗС, є загиблі

Сьогодні в обідній час на в’їзді до райцентру Віньківці стався вибух на автозаправочній станції. Як повідомляє сектор комунікації поліції області, за попередньою… Далі »

Бізнес-партнер депутата міськради за 97 млн. грн збудує НВК у Хмельницькому Бізнес-партнер депутата міськради за 97 млн. грн збудує НВК у Хмельницькому

Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів акцептувало пропозицію Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельний Альянс Груп» (Хмельницький) щодо будівництва навчально-виховного комплексу на… Далі »

У Кам’янець-Подільському районі виявлено фугасну авіабомбу часів Другої світової війни У Кам’янець-Подільському районі виявлено фугасну авіабомбу часів Другої світової війни

У селі Зінківці Кам’янець-Подільського району виявлено фугасну авіабомбу ФАБ-100 часів Другої світової війни. Як інформує оперативно-координаційний центр ГУ ДСНС України в області,… Далі »

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка у ТОП-20 рейтингу прозорості українських вишів Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка у ТОП-20 рейтингу прозорості українських вишів

Рейтинг склав та оприлюднив аналітичний центр CEDOS. Він показує, наскільки університети готові бути відкритими та інформувати власних студентів і викладачів,… Далі »

На реконструкцію стадіону у Чемерівцях, в який кілька років освоювали мільйони, підкинули крихти На реконструкцію стадіону у Чемерівцях, в який кілька років освоювали мільйони, підкинули крихти

Чемеровецька районна рада оголосила тендер на влаштування пішохідної доріжки на реконструйованому стадіоні у Чемерівцях. Переможцем стало ПП “Чемеровецька будівельна компанія”, яке запропонувало ціну… Далі »