Прокуратура “реприватизовує” ще один майновий комплекс комунального підприємства «Облпаливо»

Міськрайонним судом задоволено позовні вимоги прокуратури Хмельницької області і визнано недійсним договір купівлі-продажу майнового комплексу Славутського паливного складу комунального підприємства «Облпаливо» (будівлі, гаражі, стрілочний перевод, естакада, під’їзна залізнична колія, майданчик та інше) загальною площею близько 900 кв. метрів.

Як повідомляє прес-служба облпрокуратури, ця угода укладена у 2013 році між Хмельницькою обласною радою та жителем Теофіпольського району.

Прокуратурою в суді доведено, що укладання договору купівлі-продажу майнового комплексу Славутського паливного складу проведено на аукціоні з порушенням вимог законодавства за відсутності обов’язкового волевиявлення власника майна – обласної ради. Про це свідчить і те, що частину вказаного  майна не було включено до переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають продажу.

Крім того, маючи оціночну вартість на момент реалізації майнового  комплексу у сумі понад 1 млн грн, його було продано за 751 тис гривень.

Відтак, погодившись із позицією прокуратури, суд прийняв рішення визнати недійсним спірний договір купівлі-продажу майна, яке належить територіальній громаді сіл, селищ та міст області.

Як писав НГП, майновий комплекс Славутського паливного складу КП «Облпаливо» придбав Олег Давидюк. Він є співвласником славутського ТзОВ “Дорсс”, яке спеціалізується на добуванні кам’яного вугілля.

Як відомо, рішенням Вищого господарського суду України повністю задоволено позов прокуратури Хмельницької області та скасовано постанову суду апеляційної інстанції, якою невмотивовано скасовано рішення господарського суду області щодо визнання недійсним договору купівлі-продажу майнового комплексу Шепетівського паливного складу комунального підприємства „Облпаливо”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.