Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка у ТОП-20 рейтингу прозорості українських вишів

Рейтинг склав та оприлюднив аналітичний центр CEDOS.

Він показує, наскільки університети готові бути відкритими та інформувати власних студентів і викладачів, а також широку громадськість, про власну політику через сайти.

Перше місце у рейтингу прозорості українських вишів посіла “Києво-Могилянська академія”, на другому – НТУ “КПІ”. Трійку лідерів прозорої системи інформування закриває Національний університет біоресурсів і природокористування.

Дослідження проводилося протягом лютого-липня 2016 року на основі контент-аналізу інформації, оприлюдненої на офіційних сайтах університетів, їхніх факультетів та кафедр, а також відповідей на інформаційні запити.

Прозорість університетів визначали за 6 складовими: адміністративна, фінансова прозорість, стратегічний план розвитку, інформація про можливості працевлаштування для випускників, інформація про можливості міжнародного обміну та інформування про зміст навчання.

Дослідження охопило усі державні та комунальні університети, академії та інститути, окрім вишів силових структур, які мають специфічний режим доступу до інформації. Загалом проаналізували 186 вишів, в яких навчається 1,25 млн студентів.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка посідає 12 місце у рейтингу.

Інші ВНЗ з Хмельниччини зайняли:  Хмельницький національний університет – 31 місце, Хмельницький університет управління та права – 73, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія – 100, Подільський державний аграрно-технічний університет – 116.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.