Екологічну інспекцію просять зупинити роботу акумуляторного заводу у Старокостянтинові

Народний депутат України Остап Єднак звернувся до Голови Державної екологічної інспекції України з проханням тимчасово зупинити діяльність акумуляторного заводу у Старокостянтинові.

Про це йдеться у відповідному листі обранця від 31 серпня.

Також політик просить екологів видати припис про усунення виявлених порушень на заводі та проконтролювати його виконання; передати до відповідного підрозділу Національної поліції матеріали, отримані під час перевірки 15-19 серпня 2016 року з метою порушення кримінального провадження і притягнення до кримінальної відповідальності винуватих осіб за скоєння злочину, передбаченого статтею 239 Кримінального кодексу України.

Zvernennya-ekologichna-inspektsiya

Крім цього, за повідомленням сайту “Старокостянтинів небайдужий”,  у Старокостянтинові місцеві депутати скликали позачергову сесію міської ради з метою розгляду діяльності акумуляторного заводу ТОВ “Мегатекс індастріал” та екологічної безпеки міста. Сесія відбудеться у понеділок 5 вересня о 10 год.

Нагадаємо, це вже друга спроба наших депутатів висловити свою позицію по акумуляторному заводу, минулого разу сесія не спромоглася прийняти жодне рішення.

Як писав НГП, за результатами проведеної перевірки ТОВ “Мегатекс Індастріал” Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області встановила перевищення вмісту свинцю в ґрунті у 160 разів більше норми.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.