Блокада молокозаводу у Білогір’ї продовжується. На черзі облога підрозділу у Гадячі та маєтку власника

Четвертий день продовжується блокування ТОВ “Білогір’я молокопродукт”, яке не своєчасно розрахувалося з селянами та фермерами за здане молоко.

Як розповіли “Незалежному громадському порталу” співрозмовники, сьогодні на заводі немає жодного працівника та дирекції – лише наймана охоронна фірма. В’їзд на підприємство, як і раніше, перегороджають автомобільні шини. На вулиці близько 200 селян пікетують. Сюди вони приїхали з Шепетівського, Ізяславського, Красилівського, Полонського районів.

22

Найбільше заборгував білогіський завод ТОВ “Подільський господар” (Шепетівський район) – 5 млн. грн і Першому аграрному кооперативу – 6 млн. грн.

Вчорашні перемовини з керівництвом ТОВ “Білогір’я молокопродукт” провалилися.

“Нам сказали: беріть молочної продукції на 500 тисяч гривень. Це при тому, що “Білогір’я молокопродукт” через материнську фірму “Гадячсир” за контрактами поставляють продукцію до Білорусії. Проблем з обіговими коштами не повинно бути. Однак складається враження, що молокозавод у Білогр’я, штучно намагаються довести до банкрутства, а потім перепродати”, – прокоментувала НГП поінформована особа з деталями переговорів.

Мітингуючі планують 14 вересня їхати до Гадяча Полтавської області, де працює головний молокозавод. Мета – заблокувати роботу підприємство допоки не будуть погашені борги за сировину.

Крім цього, люди активно шукають адресу проживання власника “Білогір’я молокопродукту” Олега Балюка. У відритих реєстрах він вказав, що мешкає у фрунзенському району Харкова на вулиці Туркестанська, 24/32. Протестуючі хочуть пікетувати його житловий будинок та привернути увагу до неповернутих коштів.

Довідка НГП. ТОВ “Білогір’я-молокопродукти” приймає молоко за ціною 3,8-4 грн/л.

На підприємстві працює 600 працівників.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.