Сапери із Кам’янця-Подільського проводять в зоні АТО практичні заняття з військовослужбовцями

Військові сапери проводять практичні заняття з військовослужбовцями визначених частин і підрозділів, які виконують завдання у зоні проведення АТО, з мінно-вибухової справи. Про це повідомляє Андрій Агєєв на своїй сторінці у Фейсбук.

Сапер за позивним «Костиль» підкреслив, що подібні заняття проводяться за вказівкою вищих штабів з військовослужбовцями тих частин і підрозділів, які виконують завдання із захисту Батьківщини у зоні Антитерористичної операції.

– На кожному із занять ми обов’язково спочатку подаємо теорію про вибухонебезпечні предмети, їх класифікацію, призначення, – наголосив офіцер. Крім того ми вчимо особливостям поведінки військовослужбовців на невідомій місцевості, яка ймовірно може бути замінована, як діяти при виявлені вибухонебезпечних предметів чи саморобних вибухових пристроїв.

1

Під час практичної частини занять сапери безпосередньо на місцевості навчають військовослужбовців як власноруч виготовляти, правильно і безпечно застосовувати вибухові пристрої.

2

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.