Хмельницький виконком у рази підняв ліміт “хотєлок”

Виконком Хмельницької міської ради збільшив граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів  державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок міського бюджету.

Фото сайту "Є"

Фото сайту “Є”

Відповідне рішення сьогодні було ухвалено на черговому засіданні.

Виконком визначив єдину граничну суму 420 тис. грн для витрат на закупівлю машин, меблів, телефонів і комп’ютерної техніки.

Підставою стало те, що на одній із сесій міськради для хмельницького терцентру соціального обслуговування виділено 420 тис. грн на придбання електромобіля.

“Якщо ми не підтримаємо це рішення, то терцентр не матиме на чому їздити”, – сказав мер Олександр Симчишин на засіданні.

Таким чином, рішення виконкому від 14 квітня 2016 року №260 втратило силу. До речі, воно виокремлювало лімітовані видатки. Зокрема, легкові автомобілі дозволялося купувати не дорожче 60 тис. грн, а комп’ютери – 20 тис. грн.

limity

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. смішно дивитися на таку калькуляцію… не відповідає дійсності..

 2. А що дешевше ніж 20 тисяч грн компів не буває, чи їм треба самий крутий, аби чиновники гралися у високотехнологічні ігри? Вони ж лише друкують на них і фото дивляться!!!
  А тепер і це збільшили?

 3. правильно, кастрюлеголовим потрібно працювати із сучасними технологіями, а то як же – гоцули з полонини не зрозуміють навіщо тоді бути при владі!

  • Точно, гниди гуцульські вилізли з бідосі, срали в путню і тепер дорвались до влади і нажертись не можуть.

 4. Виконком уже купує все державним органам? Взагалі то це заборонено. Зараз все можна.

 5. “Хмельницький територіальний центр соціального обслуговування купить електромобіль за 420 тис. грн.
  Таку пропозицію внесла депутат і керівник терцентру Ірина Ковальчук, яка була підтримана більшістю голосів на черговій сесії міськради.
  Вона пояснила, що терцентр не встигне цього року освоїти 350 тис. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації з добудови складського приміщення та туалету до існуючої адмінбудівлі.”(кінець цитати). Публікація НГП від 20.07.2016
  Це що, тільки за проект нужника 350 тисяч? Нормально…
  Симчишин!! В місті багато проблем, які коштують на порядки дешевше, не потребують “прожектів” і освоюються за дні, максимум за тижні!! Але без відкатів… Можу показати : де, куди і скільки.

  • Для депутатів все дозволено: замість проекту нужника – автомобіль., швидше за все не для підопічних центру а для широкої задниці директора.

 6. автомобіль за 60 000 грн, це 2 тисячі доларів. Де такі машини продають?

 7. Нові очільники замйнялись деребаном коштів по принципу старих!
  Шкода стільки нагальних проблем в місті, а займаються друкарськими машинкамт По 20 тис….
  А що бездомні всі мають житло? Чи може війна скінчилася? А може комунальні послуги стали доступні чи сміттєпереробні заводи стоять ?
  Ганьба марнотратам!
  А щодо програмного забезпечення – використовуйте безкоштовне, а не ліцензійне!
  ГАНЬБА!!!!

 8. Велосипеди б.в., а не автівки….
  Чи щось в принципах змінилось після приходу до влади!?

 9. Ну, Хм, ты в точку попал. За велики совсем забыл (я сам с него не слажу аж до мозоля, сам знаешь, где). Удобно и полезно. Город-то маленький: с Востока на Запад без промзон около 20 км, с Севера на Юг не больше 10. Нет проблем с парковкой, можно под знак … и тд. Кстати, возле крылечка мэрии есть стоянка для парковки великов. Но там паркуется только один дежурный с первого этажа.
  Сымчишин! Ты же еще молодой хлопец! Покажи пример Европы в городе а заодно и всех своих клерков заставь! Вон боксер в Киеве купил себе клевую лайбу. А если не хватает зарплаты мэра, скажи: так мы кинем клич, соберем с местной громады и подарим ну пусть б/у, но клевый. Вон у тебя скоро День рождения.
  Сколько бабла останется в городской казне, а какие стройные чиновники!
  А то машины надо обслуживать, бензинчик с откатами, опять же, водители дополнительно.
  Ну чё, Александр Сергеевич, Слабо???

 10. Хмельницький – місто не велике хай ходять пішки.
  Так і знав що свободовці – шкури продажні.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.