Рада Майдану готова підтримати начальника ГУ НП у Хмельницькій області Миколу Семенишина (оновлено)

Учора на засіданні Ради Майдану її голова Алім Міщук довів до відома присутніх, що він спілкувався з начальником ГУ НП у Хмельницькій області Миколою Семенишиним щодо кримінальної справи, порушеної Генеральною прокуратурою.

У ході розмови, Алім Міщук зробив висновок, що безпосередньої вини Миколи Семенишина  у інкримінованих правопорушеннях немає. На його думку, більше питань слід задавати його заступнику Гонтарю.

Тому, якщо постане питання про усунення з посади нинішнього начальника ГУ НП у Хмельницькій області, Рада Майдану готуватиме звернення на його підтримку.

У коментарі НГП Алім Міщук відзначив, що таке питання у порядку денному засідання Ради Майдану не розглядалося і тому, відповідно, ніяких рішень не приймалось. За його словами, ця тема виникла у  звичайному спілкуванні членів Ради Майдану про події, що сталися у ГУ НП  у Хмельницькій області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 37

  1. Ще не встигли доїсти кинуту кістку ,а сморід вже на всю Україну …

  2. А скільки віталка взяв бабла за інформативку

  3. А чё хотели: у нас кто громче кричит “Слава Україні” – той при владі, чи в гром.раді. А результат – читай выше.

  4. В тому то справа,що не вся Одеса,а ви на радI своiй калашматите людьми.Хто Ви такI? Горстка невлаштованих,пенсiонерiв I хворих?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.