У Кам’янці-Подільському цього навчального року здобуватиме освіту 16 тисяч студентів

За інформацією, яку надали місцеві виші, коледжі та заклади профтехосвіти, у Кам’янці-Подільському цього навчального року здобуватиме освіту 16 тисяч студентів. Про це повідомляє Кам’янець-Подільська міська рада.

Найбільше молоді – в Подільському державному аграрно-технічному університеті (понад сім тисяч). У Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка навчатиметься цього року майже 5800 студентів, у Подільському центрі професійно-технічної освіти – більше тисячі, медичному училищі – близько шестисот, стільки ж у коледжі харчової промисловості, коледжі культури і мистецтв – майже чотириста, індустріальному коледжі –дещо менше трьохсот, планово-економічному технікумі-інтернаті –200.

Тільки першокурсників цьогоріч у навчальних закладах міста – майже чотири тисячі.

Першим  молодіжним заходом став флешмоб за участю представників навчальних закладів у Старому місті під назвою «Студентська республіка».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.