Бюджетники Хмельниччини через “Вісник” купували дорожчі шкільні автобуси і матеріали для гемодіалізу, ніж кияни через ProZorro

Депутат Хмельницької обласної ради і голова обласного територіального відділення АМК Віталій Олуйко заявив, що бюджетники Хмельниччини через “Вісник державних закупівель” купували дорожчі шкільні автобуси і матеріали для гемодіалізу, ніж кияни через електронні закупівлі ProZorro.

Про це він написав у блозі на”Незалежному громадському порталі”.

“Київська міська державна адміністрація користуючись системою електронних закупівель закупила витратні матеріали для гемодіалізу в 1,6 рази дешевше ніж ми в Хмельницькій області. На це звернула увагу два місяці тому голова комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець та зробила депутатський запит до Служби безпеки України і Держфінінспекції з метою перевірити закупівлю медикаментів у Хмельницькій області. Вона критикує нашу область, яка не скористалася закупівлею медикаментів від міжнародних організацій, тому що Хмельницька область не провела жодного тендеру через ProZorro”, – написав він.

“Ще один приклад. Київська обласна державна адміністрація закупила 14 автобусів для шкіл вартістю 850 тис. грн. Ми ж купуємо аналогічні автобуси за 1,2-1,5 млн грн”, – зауважив депутат.

За його даними, 54 тисячі електронних тендерів відбулося за І півріччя 2016 року по Україні і жодного по Хмельницькій області.

Нагадаємо, що з 1 серпня всі державні тендери в Україні будуть проводитись виключно в електронній системі ProZorro.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Олуйко пише правду тільки СБУ, ПРОКУРАТУРА, ПОЛІЦІЯ— сплять,як ФЛАКСЕМБЕРГ разом з ЦУТЛЕВИЧ зробили тендер і вкрали гроші для себе, щоб відпочивати в БолгаріІ, це дуже просто перевірити тільки не давати перевіряти Крупі це одна шайка. Також давали гроші для Василишина, щоб його викупити.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.