У Кам’янці-Подільському пропонують відмінити рішення про встановлення мораторію на тарифи У Кам’янці-Подільському пропонують відмінити рішення про встановлення мораторію на тарифи

Рішення про встановлення мораторію на тарифи, яке було прийняте 9 серпня на 16-й сесії міської ради, буде відмінено. Про це… Далі »

У Хмельницькій області на 2,4% скоротилося кількість житла, яке введено в експлуатацію У Хмельницькій області на 2,4% скоротилося кількість житла, яке введено в експлуатацію

На Хмельниччині у січні-червні 2016р. прийнято в експлуатацію 169 тис. кв. м загальної площі житла, що на 2,4% менше, ніж у… Далі »

Мер Нетішина: «Хмельницькобленерго» – це монополіст, який викручує руки» Мер Нетішина: «Хмельницькобленерго» – це монополіст, який викручує руки»

Днями відбулась чергова прес-конференція Нетішинського міського голови Олександра Супрунюка. Про це повідомляє сайт Нетішинської міської ради. «Монополіст, який викручує руки»,… Далі »

На Дунаєвеччині на 5 гектарах ОСГ незаконно з’явився кар’єр – прокуратура На Дунаєвеччині на 5 гектарах ОСГ незаконно з’явився кар’єр – прокуратура

У Дунаєвецькому районі на 5 гектарах із 12, які було передано у  приватну власність для ведення особистого селянського господарства, з’явився… Далі »

У Старокостянтинові депутати не спромоглися прийняти рішення по акумуляторному заводу У Старокостянтинові депутати не спромоглися прийняти рішення по акумуляторному заводу

На позачерговій сесії міської ради 17 серпня депутати Старкостянтинівської міської ради не спромоглися прийняти рішення по акумуляторному заводу. Про це… Далі »