На Дунаєвеччині троє мисливців підірвалися на гранаті На Дунаєвеччині троє мисливців підірвалися на гранаті

У Дунаєвецькому районі троє мисливців підірвалися на гранаті. Як повідомляє прес-служба обласної поліції, трагедія сталася 13 серпня близько півночі. До центральної… Далі »

На дорогах Хмельницькій області залатано понад 80% ям На дорогах Хмельницькій області залатано понад 80% ям

За даними проміжного звіту Укравтодору, на 44 тисячах кілометрів доріг України проведено ямковий ремонт. Як повідомляє прес-сдужба Міністерства інфраструктури України, у лідерах… Далі »

Хмельницьку міськраду просять офіційно заборонити рекламу відпочинку в Криму Хмельницьку міськраду просять офіційно заборонити рекламу відпочинку в Криму

Хмельницьку міськраду просять офіційно заборонити рекламу відпочинку в Криму та інших тимчасово окупованих територіях України. Відповідну електронну петицію зареєстровано 14 серпня. Автор петиції… Далі »

Депутат зі Старокостянтинова продовжує наполягати, що родина губернатора Корнійчука і далі замішана у земельних махінаціях Депутат зі Старокостянтинова продовжує наполягати, що родина губернатора Корнійчука і далі замішана у земельних махінаціях

Голова земельної комісії і депутат Старокостянтинівської міської ради Степан Полупан продовжує розвивати тему земельних махінацій родини нинішнього голови Хмельницької ОДА… Далі »