Фура в’їхала у хмельницьку багатоповерхівку. Постраждала одна людина (Додано відео) Фура в’їхала у хмельницьку багатоповерхівку. Постраждала одна людина (Додано відео)

Сьогодні близько 9 ранку у Хмельницькому вантажний автомобіль марки “DAF” в’їхав у багатоповерхівку та пошкодив чотири автомобілі. “Зачепивши на своєму шляху вагончик,… Далі »

Прокуратура подала до суду на фірму Дьяченка за заниження орендної плати у кілька разів Прокуратура подала до суду на фірму Дьяченка за заниження орендної плати у кілька разів

Хмельницька місцева прокуратура судиться з ТОВ “Агропромислова компанія “Самобранка” (Хмельницький) через приведення у відповідність  орендної плати за користування 40 га сільськгосподарського призначення. Про… Далі »

Супрунюк побажав ЦВК працювати на громаду, а не блокувати децентралізацію Нетішина Супрунюк побажав ЦВК працювати на громаду, а не блокувати децентралізацію Нетішина

Працювати на громаду, на народ України, а не шукати причини, щоб не дати можливості громадам об’єднуватися і розвиватися. Таке побажання… Далі »