Власника “Полонського щебеневого кар’єру” визнали персоною нон-грата і заборонили в’їзд до України Власника “Полонського щебеневого кар’єру” визнали персоною нон-грата і заборонили в’їзд до України

Власника ТОВ “Полонський щебеневий кар’єр” Валерія Сизова з Москви визнали персоною нон-грата і заборонили в’їзд в Україну до 2021 року. Відповідна копія… Далі »

У Шепетівці може бути зірвано опалюваний сезон. Постачальник переконує, що не допустить цього У Шепетівці може бути зірвано опалюваний сезон. Постачальник переконує, що не допустить цього

Новий опалюваний сезон у Шепетівці знаходиться під загрозою зриву. Таку оцінку зробив заступник начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Григорій Ващук на… Далі »

До Дня незалежності Корнійчук роздасть 36 відзнак “За заслуги перед Хмельниччиною” До Дня незалежності Корнійчук роздасть 36 відзнак “За заслуги перед Хмельниччиною”

Колегія Хмельницької ОДА підтримала нагородження почесною відзнакою “За заслуги перед Хмельниччиною” 36 осіб. Таке рішення сьогодні було ухвалено на засіданні. У… Далі »

В ОДА зацікавилися перевізниками, які возять пасажирів і зареєстровані у центрі зайнятості В ОДА зацікавилися перевізниками, які возять пасажирів і зареєстровані у центрі зайнятості

На Хмельниччині сьома частина приватних перевізників не мають оформлених працівників (38 із 244 суб’єктів господарювання). Таку інформацію озвучила директор обласного департаменту соціального… Далі »

Громадська приймальня Володимира Мельниченка Громадська приймальня Володимира Мельниченка

Цього місяця народний депутат України Володимир Мельниченко приділив значну увагу питанням медицини, соціального захисту та інфраструктури округу. Разом із заступником… Далі »

До трійки основних імпортерів Хмельниччини увійшли Росія, Швейцарія та Польща До трійки основних імпортерів Хмельниччини увійшли Росія, Швейцарія та Польща

Протягом січні-липня 2016 року суб‘єкти зовнішньоекономічної діяльності Хмельницької області придбали за кордоном різноманітної продукції на суму 5 мільярдів 890 мільйонів… Далі »

У Новоушицькому районі орендар на сільгоспземлях незаконно викопав ставок У Новоушицькому районі орендар на сільгоспземлях незаконно викопав ставок

За інформацією начальника Новоушицького відділу Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Володимира Гурняка, у 2010 році районною державною адміністрацією з місцевим мешканцем строком… Далі »

У Хмельницькому технічним обслуговуванням патрульних “Пріусів” займатиметься екс-директор місцевого депутата У Хмельницькому технічним обслуговуванням патрульних “Пріусів” займатиметься екс-директор місцевого депутата

Департамент патрульної поліції за результатами електронних закупівель 16 серпня підписав договорів з ФЛП “Тарташ Олександр Олегович” на технічне обслуговування та… Далі »