У Хмельницькому технічним обслуговуванням патрульних “Пріусів” займатиметься екс-директор місцевого депутата

Департамент патрульної поліції за результатами електронних закупівель 16 серпня підписав договорів з ФЛП “Тарташ Олександр Олегович” на технічне обслуговування та ремонтування автомобілів хмельницької патрульної поліції Toyota «Prius» загальною вартістю 242,5 тис. грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Протягом цього року переможець торгів замінить оливи двигуна, проведе діагностику ходової частини та гальмів і замінить ряд запчастин у патрульних автівках.

Єдиним конкурентом на торгах було ПАТ “Хмельниччина-Авто” з пропозицією 311,1 тис. грн, яке належить до бізнес-орбіти президента ВАТ «Українська автомобільна корпорація» і колишнього нардепа Таріела Васадзе.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, Олександр Тарташ володіє ПП “Авто-Док”, яке займається ремонтом автотранспортних засобів.

Крім цього, пан Тарташ 11 років директорував приватним підприємством “Ліга-Сервіс-К”, яке належало депутату Хмельницької міськради кількох скликань Григорію Галкіну. Наразі фірма ліквідована.

Як відомо, 26 грудня 2015 року у Хмельницькому запустили патрульну поліцію.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Писаки хренові, а до чого тут Галкін?! Ще би написали з ким Тарташ їв, пив і спав, це може також стосується виграного конкурсу.

    • Принцип газетярства: если собака укусила человека – это происшествие, а если человек укусил собаку – это сенсация

  2. Не забуваймо платити податки, аби Департамент міг файно заплатити фірмам за ремонт. Анож там таких тендерів дуже,дуже багато, Громодянин-плати і не випендрюйся з 5.10

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.