У Хмельницькому 11 садочків отримали нових керівників (перелік) У Хмельницькому 11 садочків отримали нових керівників (перелік)

Сьогодні в управлінні освіти представили керівників 11 дошкільних навчальних закладів Хмельницькго. Як зазначив Роман Миколаїв, всі вони раніше працювали у… Далі »

П’ятеро мешканців Хмельниччини підозрюються у незаконній рубці дерев на майже півмільйона гривень П’ятеро мешканців Хмельниччини підозрюються у незаконній рубці дерев на майже півмільйона гривень

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому Дунаєвецьким відділом поліції щодо незаконної порубки дерев. Як повідомляє прес-служба… Далі »

Апеляційний суд залишив Дьяченка в СІЗО Апеляційний суд залишив Дьяченка в СІЗО

Колегія Апеляційного суду Хмельницької області залишила без змін рішення Хмельницького міськрайонного суду від 31 липня, який взяв під варту відомого хмельницького бізнесмена… Далі »

У Кам’янці-Подільському на капремонт військової казарми готові виділити понад 5 мільйонів гривень У Кам’янці-Подільському на капремонт військової казарми готові виділити понад 5 мільйонів гривень

Західне територіальне квартирно-експлуатаційне управління Міністерства оборони України оголосило про проведення тендеру на капітальний ремонт казарми буд. № 2/2, військового містечка… Далі »

Новоушицький райсуд зобов’язав знести два елінги, які споруджені у прибережній захисній смузі Дністра Новоушицький райсуд зобов’язав знести два елінги, які споруджені у прибережній захисній смузі Дністра

Новоушицький районний суд зобов’язав знести два елінги* з кімнатами відпочинку, які розташований на вул. Соснова 14, Соснова 15/1 в садово-городньому товаристві «Калюс» Вільховецької сільської… Далі »

На Хмельниччині вирощування тваринництва є збитковим – ОДА На Хмельниччині вирощування тваринництва є збитковим – ОДА

Заступник голови Хмельницької облдержадміністрації з питань АПК Володимир Кальніченко заявив, що вирощування тваринництва в області є збитковою діяльністю. Про це він… Далі »

Апеляційний суд Хмельницької області залишиться без керівництва Апеляційний суд Хмельницької області залишиться без керівництва

Вища рада юстиції 4 серпня прийняла рішення внести подання до Верховної Ради України про звільнення 229 суддів у відставку. Про… Далі »