У Хмельницькому 11 садочків отримали нових керівників (перелік)

Сьогодні в управлінні освіти представили керівників 11 дошкільних навчальних закладів Хмельницькго. Як зазначив Роман Миколаїв, всі вони раніше працювали у цій сфері, однак лише одна людина раніше працювала в тому ж садочку, де тепер буде керівником. Представлені кандидатури вибиралсь впродовж двох місяців.

Також Миколаїв наголосив, що цього літа закінчувались контракти у 24 керівників ДНЗ. Однак з більшою частиною контракти були продовжені, оскільки суттєвих зауважень до їх роботи не було. У тих садочках, де були виявлені проблеми, які керівники не змогли усунути, контракти продовжено не було. Деякі завідуючі садочків перевелись на посади методистів, вихователів та психологів у цих ДНЗ, які не пов’язані з матеріальною відповідальністю. Від запропонованої роботи відмовились лише керівники пенсійного віку.

Перед призначенням нових завідуючих ДНЗ в управлінні освіти збирали інформацію про кандидатів. За словами Романа Миколаїва, інформація про кандидатів збиралась з різних джерел.

“Всі наші керівники – це працівники дошкілля міського або з області, району. Ми брали характеристики з управлінь і відділів освіти, з місць роботи. І оскільки Хмельницький – це велике село, просто з’ясовували у знайомих і друзів, що це за людина, як вона себе поводила, як працювала з дітьми, як проявляла себе в колективі. І в результаті приймали узгоджене рішення”, – зазначив Роман Миколаїів.

Особливу увагу начальник управління освіти попросив звернути на кваліфікаційний рівень педагогів у ДНЗ та не ставитись до переатестації як до формальності. Він наголосив, що дошкільне виховання важливіше за шкільне, тож персонал у садочках має бути добре підготовлений.

Перед призначенням нові керівники ДНЗ пройшли курси підвищення кваліфікації в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії.

Загалом сьогодні представили 11 нових завідуючих дошкільних навчальних закладів. Контракти з ними укладені на рік. Миколаїв не виключає можливості, що при гарних результатах контракти будуть продовжені, а також зазначає, що можливо буде запроваджено ротаційну політику для результативних завідуючих.

ДНЗ №11 «Золота рибка» – Ганна Сис

ДНЗ №18 «Зірочка» – Галина Лазайкіна

ДНЗ№ 20 «Білочка» – Інна Грона

ДНЗ №28 «Пролісок» – Світлана Облядрук

ДНЗ №34 «Тополька» – Ірина Сас

ДНЗ №40 «Сонечко» – Світлана Молдовська

ДНЗ №49 «Дюймовочка» – Ганна Буковська

ДНЗ №50 «Лелеченька» – Інна Нащубська

ДНЗ №52 «Золотий півник» – Лілія Гельмель

ДНЗ №54 «Пізнайко» – Ольга Білська

ДНЗ №56 «Боровичок» – Наталія Гриник

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.