В ОДА зацікавилися перевізниками, які возять пасажирів і зареєстровані у центрі зайнятості

На Хмельниччині сьома частина приватних перевізників не мають оформлених працівників (38 із 244 суб’єктів господарювання).

Таку інформацію озвучила директор обласного департаменту соціального захисту населення Світлана Лукомська на сьогоднішньому засіданні колегії облдержадміністрації.

“Перевізники, маючи декілька маршрутів, щоденно виходять на роботу, не йдуть у відпустки або на лікарняний, не мають вихідних. Не до кінця зрозумілою ця ситуацію залишається у Дунаєвецькому, Теофіпольському, місті Кам’янці-Подільському”, – сказала вона.

За словами Лукомської, окремі перевізники офіційно показують, що живуть на 700-1100 грн у місяць.

Крім цього, тимчасово виконувач обов’язків першого заступника голови Хмельницької облдержадміністрації Олег Гуменний навів кричущий випадок: працюючі водії Шепетівського автотранспортного підприємства вважаються безробітними і отримують допомогу від держави.

Головуючий засідання, заступник голови ОДА Володимир Кальніченко обурився низькими темпами легалізації зайнятості населення. За цим показником Хмельницька область займає 19 місце серед інших регіонів України.

“Якщо бізнес шукає прориви у законодавстві з метою збільшення власних прибутків, то чому ми (органи влади – НГП) не шукаємо проривів у законах, як поставити його (бізнес – НГП) на місце”, – наголосив високопосадовець.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Такі випадки не тільки в районах, а в місті теж офіційно на мінімалці проте сімї відправляють на відпочинок не з дешевих.

  2. адміністрація і Корнійчук хочуть поставити бізнес “НА МІСЦЕ”. Ну-ну. Спробуй.

  3. Практически все веревочки идут наверх и это часто даже не Область. Перевозки по себе нерентабельны, но тот кто управляет тот и бонусы стрижет.

  4. Правильно роблять, шо наводять порядок. Не треба бардака, боротись з бардаком треба, тоді шось путнє і вийде в нашій країні.

    • корнійчуку треба починати з себе…наводити порядок.. (риба гниє з голови .)..для початку- голови ОДА…потім- заступників та директорів департаментів (лукомська , трунова, дмітрієнко….) у всіх рильце в пушку….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.