До Дня незалежності Корнійчук роздасть 36 відзнак “За заслуги перед Хмельниччиною”

Колегія Хмельницької ОДА підтримала нагородження почесною відзнакою “За заслуги перед Хмельниччиною” 36 осіб.

Відзнака_За_заслуги_перед_Хмельниччиною

Таке рішення сьогодні було ухвалено на засіданні.

У число претендентів на високу відзнаку потрапили: народний депутат України кількох скликань Сергій Буряк, діючий народний депутат Олександр Герега, гендиректор ПрАТ “Об’єднання Прогрес” Артур Фрідман, головний хірург Хмельницької області Анатолій Суходоля, Герой України і голова правління СК “Летава” Михайло Шаповал, голова правління ПрАТ”Деражнянський молочний завод” Валерій Яглінський, директор ПП “Аграрна компанія 2004” Петро Лабазюк та інші.

1

2

3

Як сказано у проекті розпорядження голови ОДА, нагорода вручається за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок в соціально-економічний, культурно-освітній розвиток області та з нагоди 25-річниці Дня незалежності України.

Нагадаємо, що Почесна відзнака “За заслуги перед Хмельниччиною” вручається з 2009 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Да! Веселая компания! Чистый совок!!!

    • При чому більшість пропозицій від РДА та міст не підтримали, бо танкіст не отримав по тарифу! Браво таекіст, ой Корней…

      • Навряд чи Герега, Шаповал та інші платили. Тут таких шо платять якраз і нема. Значить нагороди по чесному.

  2. В мене сусід ходив на роботу так собі, але зарплату отримував за свою роботу. Тепер ходить і вимагає щоб йому дали якогось заслуженого. Питаю за що? Ти ж зарплату отримував, а він каже я так хочу і доб”юся, йому не дають, а він всіх обзиває поганими словами. Кажу візьми зроби якесь підприємство, створи робочі місця, поремонтуй дах якоїсь школи, тоді вимагай. А він каже що не буде того робити. Якийсь дивний робити нічого не хоче а заслуженого хоче.

  3. Можна цих людей не любити, але вони таки зробили для людей добро, хоч і себе не забули, але не зажали, людям допомагають.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.