На дорогах Хмельницькій області залатано понад 80% ям

За даними проміжного звіту Укравтодору, на 44 тисячах кілометрів доріг України проведено ямковий ремонт.

Як повідомляє прес-сдужба Міністерства інфраструктури України, у лідерах знаходяться Київська, Тернопільська, Волинська, Хмельницька, Житомирська, Рівненська, Вінницька, Чернівецька області, де понад 80% ям на автошляхах ліквідовано. Окремі області заявляють навіть про 100% ремонт.

13950500_1034920736598505_134557573_o

Як писав НГП, цьогоріч Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області розіграла на тендерах 307 млн. грн на ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг державного значення.

Довідково. У Хмельницькій області нараховується 7200 км доріг різного значення. 90% потребують капітального ремонту. До прикладу, капітальний ремонт дороги, яка з’єднує Хмельницьку і Вінницьку області, проводився 40 років тому. Річна потреба у коштах на фінаснування доріг Хмельниччини становить 1,3 млрд. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Цікаво, які саме дороги вони рахують, якщо тільки міжнародного значення, то вірю, якщо ще національного – можливо, але якщо ще обласного, а тим паче районного, то брехня 100 відсоткова, про місцевого значення я навіть і не згадую, там лише напрямки позалишались.

    • Та чого, їздив сьогодні на Війтівці, багато поремонтовано дороги, нормальна їзда. Хай роблять. Добре, шо роблять.

  2. Коли вони думають об’їзну в Дунаївцях добудувати

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.