Депутат зі Старокостянтинова продовжує наполягати, що родина губернатора Корнійчука і далі замішана у земельних махінаціях

Голова земельної комісії і депутат Старокостянтинівської міської ради Степан Полупан продовжує розвивати тему земельних махінацій родини нинішнього голови Хмельницької ОДА Олександра Корнійчука.

Як повідомляє сайт “Старокостянтинів небайдужий”, місцевий обранець на сесї міськради оприлюднив документи, де деякі родичі Корнійчука голосували за сесійне рішення про виділення земельної ділянки на той момент померлій близькій людині.

“У своїй відповіді Корнійчуки говорять про те, що вони не оформили на себе земельну ділянку (924 м.кв., вул.Софійська, 36). Мене оформлення ніколи не цікавило, мене цікавить те, що в міській раді, на той час, дружина пана губернатора була головою партії УДАР – вона повинна була встати на сесії і сказати: “Шановні колеги, покійна бабуся мого чоловіка вже померла, ми не можемо приймати це рішення (про виділення їй землі – СНБ), її немає вже півтора року в живих!”. А ще більше, також тоді була депутатом мама губернатора, пані Корнійчук Людмила, яка, до того ж, була членом земельної комісії, вона також повинна була сказати, що її свекрухи немає в живих. Як вони могли голосувати за виділення цієї земельної ділянки?”, – обурюється Полупан.

Golosuvannya-Korniychuk

Залишаються претензії депутата Старокостянтинівської міської ради і до частини бізнесу родини губернатора. Мова йде про тамтешню піцерію“Мандарин” (вул.Острозького, 17/2), яка оформлена на дружину очільника області. Однак у відповіді Старокостянтинівської міської ради на депутатський запит сказано, що інформація про право власності на земельну ділянку за адресою вул.Острозького, 17/2 відсутня.

pravo-vlasnosti-na-zemelnu-dilyanku

Крім того, під час засідання сесії, архітектор міста Ю.Поліщук, підтвердив, що дозволу на дерев’яну споруду перед піцерією “Мандарин” не надавалося.

“Хто побудував незаконну дерев’яну споруду перед піцерією і яких вжито заходів через цей факт незаконного будівництва і самозахвату землі?”, – запитує Степан Полупан.

Як писав НГП, раніше голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук відреагував на закиди депутата Старокостянтинівської міської ради Степана Полупана щодо виділення земельної ділянки на покійну родичку високопосадовця. Також спростував інформацію про самозахоплення ділянки біля піцерії, яка належить його дружині, вказавши копію дозвільних документів на зі сплати відповідних коштів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 17

 1. Полупан робить собі дешеву рекламу на посаді Корнійчука. Я людина зі сторони і мені дивно , є публічна кадастрова карта на ній нанесена земельна ділянка та зареєстровано право власності на неї ? Тоді є предметна розмова !По піцерії – є інспекція ДБК якщо то споруда капітальна тоді до відповідальності , але якщо то мала архітектурна форма то відповідно ні земельної ділянки ні дозвільних документів на будівництво відповідно до закодавства не потрібно.”Архітектор “те мала би знати, та виготовити паспорт прив’язки …..

  • Перестань молоти дурниці. На малу архітектурну форму потрібно і договір оренди (чи сервітуту) на земельну ділянку, і дозвільні документи на її будівництво.

   • Вчіть мат часть _ —–Стаття 28. Тимчасові споруди для провадження підприємницької діяльності

    {Назва статті 28 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5496-VI від 20.11.2012}

    {Частину першу статті 28 виключено на підставі Закону № 5496-VI від 20.11.2012}
    2. Тимчасова споруда торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності – одноповерхова споруда, що виготовляється з полегшених конструкцій з урахуванням основних вимог до споруд, визначених технічним регламентом будівельних виробів, будівель і споруд, і встановлюється тимчасово, без улаштування фундаменту.

    Тимчасова споруда для здійснення підприємницької діяльності може мати закрите приміщення для тимчасового перебування людей (павільйон площею не більше 30 квадратних метрів по зовнішньому контуру) або не мати такого приміщення.

    3. Розміщення малих архітектурних форм здійснюється відповідно до Закону України “Про благоустрій населених пунктів”.

    4. Розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності здійснюється в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері містобудування.

    МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА
    ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

    Н А К А З

    21.10.2011 N 244

    Зареєстровано в Міністерстві
    юстиції України
    22 листопада 2011 р.
    за N 1330/20068

    Про затвердження Порядку
    розміщення тимчасових споруд
    для провадження підприємницької діяльності

    • Читай всю мат часть розумник.

     Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 „ Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності ” (далі – Порядок) підставою для розміщення тимчасової споруди є Паспорт прив’язки тимчасової споруди.
     Пунктом 2.6 Порядку передбачено, що для оформлення паспорта прив’язки замовник звертається до органу з питань містобудування та архітектури із заявою щодо оформлення паспорта прив’язки ТС, до якої наряду з іншими документами надає схему розміщення ТС, що затверджена додатком 1 Порядку.
     Додаток 1 Порядку містить форму схеми розміщення ТС із вказівкою площі земельної ділянки згідно з документами на землекористування.
     Тобто, перш ніж оформлювати паспорт прив’язки, суб’єкт господарювання має отримати документи на землекористування, і лише після їх отримання він може звертатися за оформленням паспорта прив’язки.
     Документи, що подаються для отримання паспорта прив’язки, мають містити дані щодо розміру земельних ділянок, які вносяться на підставі отриманих суб’єктом господарювання документів на право користування земельною ділянкою.
     Відповідно до п. 2.27 Порядку внесення таких даних без наявних документів на право землекористування тягне за собою анулювання паспорта прив’язки.
     Враховуючи вищезазначене якщо фізична особа — підприємець чи підприємство крім паспорта прив’язки тимчасової споруди, то він повинен мати і правовстановлюючі документи на земельну ділянку (свідоцтво про право власності або користування чи договір оренди земельної ділянки) по яких розраховується плата за землю.

  • Якби Корнійчук не був губернатором, то і Полупан би не шумів. Регіоналам не перечив, а піддакував, хоч дерибан там був не на 10 нещасних соток, на тисячі.

  • а що ви можете сказати про борги корнійчука за вибори 2012…(майже вся область не отримала гроші від “УДАРУ)!!!! КОРНІЙЧУК О.О. був керівником обласного штабу….КОРНІЙЧУК О.С. була бухгалтером….в той самий рік подружжя купило собі нове авто (див декларацію високопосадовця) а працівники штабів до сьогодні чекають на свої неотримані грошенята.. порядні люди такого не робитимуть як вчиняють корнійчуки…

   • Не отримали гроші від Удару, то це не заплатив Кличко. Нам Тігіпко теж не заплатив, але ми якось місцевих не винуватимо, вони б віддали, а от Тігпко киданув всіх. Кличко видно такий же, раз підставив своїх кервників штабів.

 2. Це коли землі не має а коли є то що?

 3. НапівПан – Полупан за допомогою колишніх регіоналів став депутатом, і обрали його головою земельної комісії! Він так за справедливість воює що на минулій сесії ініціював скасування заборони на виділення сесією земельних ділянок громадянам, яка була прийтята за ініціативи учасників АТО, оскільки остані за два роки не отримали жодної ділянки для себе та своїх загиблих товаришів! А він с*ка добродетель це зробив для того щоб на минулій сесії (12.08.2016) пропхати земельне питання свого двоєрідного брата! Ну звісно за це депутатішки і проголосували! Вот такий вінПолуПан -Полу….й!!!

  • ви напевно з тих, у кого Полупан відсудив береги. Стільки злоби, що просто жах. А зняття мораторію погоджено з нашою ГО. Це потрібно для оформлення перших 120 ділянок, що їх виділили учасникам АТО. А якщо будуть щось крутити то ми знову на сесію прийдем…

   • Яка злоба! Справедливості немає! Чи може скажете що хтось з АТОшників отримав земельну ділянку? А Полупан для своїх родичів вже вибиває!

  • Бик ти брехун, якраз і прізвище Полупан яке було у земельних питаннях не пройшло…дивись відео із сесії.Погано служиш для Корнея.Жди і передай патрону, скоро будуть нові справи по його ФГ і по діяльності в раді гарний матеріал.Його друг сьорбало вже давав покази, він багато знає!!!

   • Сьрбалу служиш! В говні його биків і захлебнешся!!!

   • Зато у попередній раз на сесії у його друга регіонала питання землі по його дружині поойшло! Усі вони продажні!

 4. Коли Старкон отримає нормальних депутатів, які запропонують земельну ділянку інвестору, створять підприємство, робочі місця, налагодять випуск якоїсь продукції. Нема нічого тільки розборки і бажання щось з когось злупити брехнею, шантажем, плітками. Це не розвиток ваші розборки. Кому вони треба? Працює підприємство в Корнійчука, хай працює, добре, що є людям де робити. Створіть нові, щоб молодь не тікала!!!

  • Та що той Полупан дєльного може запропонувати? Він не вміє. Отако з когось вибити якихось грошенят, то інша справа.

 5. Да все правильно сделала городская сессия. Оформление земли длится года 2, и если за это время заявитель умирает, завершение процедуры всеравно оформляется на умершего заявителя. Это нормальная и правильная практика. На момент изготовления технической документации заявитель был жив и имел законное право на получение земли, соответственно заплатил все издержки по изготовлению технической документации, технические документы выполнены оплочены, отказать нельзя, кому деньги вернете? Да и с чисто человеческой точки зрения это правильно. Таких практик в Украине десятки тысяч и по земле и по имуществу.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.