Губернатор Корнійчук судитиметься з депутатом міськради через “мертві душі”

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук відреагував на закиди депутата Старокостянтинівської міської ради Степана Полупана щодо виділення земельної ділянки на покійну родичку високопосадовця.

Про це губернатор написав у “Фейсбуці”.

“Дозвіл на розробку проекту землеустрою Антоніна Федорівна (Корнійчук, бабуся чиновника – НГП) отримала за життя, хоча про це Степан Полупан у своїх виступах чомусь замовчав. Законодавством про землеустрій передбачено, що подання розробленої документації із землеустрою до відповідних органів від імені замовника здійснюється її розробником, що і трапилось у даному випадку, а думки Полупана щодо причетності сім’ї Корнійчук до даного процесу не підтверджені відповідними доказами. Кому, як не депутату міської ради та заразом голові земельної комісії ради необхідно знати, що, відповідно до вимог земельного законодавства, право власності на землю виникає з моменту його державної реєстрації, а оформити землю на померлого неможливо. Про відсутність зареєстрованого права на землю на Антоніну Федорівну та інших членів сім`ї Корнійчук свідчить довідка з Єдиного реєстру речових прав на нерухоме майно (копія додається)”, – зазначив Корнійчук.

13717365_1830583750505521_7198357222394684929_o

Очільник області уточнив, що “упродовж 3 років, жоден із її спадкоємців не вжив жодного заходу до отримання цієї земельної ділянки (покійної – НГП), що спростовує позицію Степана Полупана про корисливі мотиви родини Корнійчук”.

 

Крім того, губернатор спростував інформацію про самозахоплення ділянки біля піцерії, яка належить його дружині, вказавши копію дозвільних документів на зі сплати відповідних коштів.

13710566_1830583947172168_3671148751189887380_o

 

13724069_1830584127172150_2401517748369481246_o

“Депутатом Полупаном було допущено низку порушень законодавства, які стосуються його діяльності як депутата, так і персональних даних Корнійчуків. Також здійснена спроба заплямувати ім`я та репутацію конкретних членів нашої сім’ї та досі не надано інформації щодо підстав збирання інформації відносно нашої родини. Отож з цих питань з горе-піарщиком та в минулому затятим скаржником ми, мабуть, зустрінемось у суді”, – резюмував голова ОДА.

Раніше сайт “Старокостянтинів небайдужий” писав, що родина нинішнього голови Хмельницької ОДА Олександра Корнійчука оформила та отримала земельну ділянку на “мертву душу”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Нарешті на Хмельниччині появився губернатор ,щоб скомпроментувати якого довелось вигадувати таку дурню.Де був Палапан коли Ядуха дерибанив область,ге?.Шаноаний Олександр Олександроаич!Успіхів Вам і не звертайте увагу на таку дурню.

    • Чётко лизнули. Вам самой не противно, а?

    • ТИ ЧАСОМ НЕ НЕЛЯ ШПУЛАК….-ВІДРОБЛЯЄШ ЗАЙМАНУ ПОСАДУ ТА НЕВЕЛИКУ ЗАРПЛАТУ….(слова помічниці губернатора нелі)..МОЖЕ ДАСТЬ БІЛЬШЕ…ХІ ХІ…

    • А Валя то права. Де був тоді, чого не виступав і не кричав? Боявся по рилу получити, а тепер скаче.

  2. І то правда !бо піжтримують в даний час владу тільки ті що працюють разом або ті хто хорошенько при ній пригрівся, це так десь максимум 10% населення! А всі інші криють її десяти поверховими матама! І повірте це правда! Може не вірете? Запитайте самі у простого люду….

    • Ну покрили ви ту владу матами і шо легше стало? Життя покращилось? Має бути справедливість. Так живе цивілізована Європа. Добрі і погані є серед влади і серед простого люду ше більше. А треба не лінуватись, напрягтись і розібратись. Якшо хтось явно бреше і шантажує, то він брехун і шантажист незалежно чи він при владі, чи ні. А обізвати всіх гадами великого розуму не треба.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.