На покійну родичку губернатора Хмельниччини оформили земельну ділянку – ЗМІ

Родина нинішнього голови Хмельницької ОДА Олександра Корнійчука оформила та отримала земельну ділянку на “мертву душу”.

Про це розповів на форумі депутат міськради, голова земельної комісії Степан Полупан, пише сайт “Старокостянтинів небайдужий”.

За його даними. Корнійчук Антоніна Федорівна, згідно з рішенням сесії міської ради від 28.11.2014 року, отримала на вулиці Софійській в Старокостянтинові 924 м.кв. землі.

kORNIYCHUK-1

В той же час, згідно інформації наданої Комбінатом комунальних підприємств, Антоніна Федорівна Корнійчук померла 08 червня 2013 року і похована на міському кладовищі.

Korniychuk-2

За думкою виступаючих, існує ймовірність, що до цього причетні члени родини Корнійчуків, нагадаємо, в 2014 році, пані Оксана Корнійчук була депутатом Старокостянтинівської міської ради, а її чоловіка Олександра Корнійчука в квітні 2016-го Президент України призначив головою Хмельницької обласної державної адміністрації.

Що цікаво, Людмила Корнійчук, матір голови Хмельницької ОДА, в 2014 році також була депутатом Старокостянтинівської міської ради і членом земельної комісії, яка розглядає питання виділення земельних ділянок.

Крім того, Степан Полупан звернув увагу, що безкарність у таких випадках призводить до повторних порушень, про що, за його словами, свідчить самозахват землі під літній майданчик біля піцерії “Мандарин”, яка теж належить родині Корнійчуків.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. БПП рулить

 2. В цивілізованій країні чиновник подав би у відставку,а у нас-норма.

 3. Як можна призначити губернатором людину.яка взагалі не розуміє значення слова ЗАКОН!!!!Чого варті його незаконні призначення заступників (без конкурсу)!!!!! А про інші кадрові зміни -непрофесійні без посмішки та подиву неможливо говорити!! Область йде стрімко в прірву!!!!!!

 4. Та ну це гон якийсь)) тупо

 5. На жаль, вся жержава пронизана і пропитана такими корнійчуками.

 6. Суть в тому, що якось це все підозріло. Як депутати погодили такій двіж, більше схоже на чернуху проти нового губернатора.

  • Більше схоже на т що ти троль для відбілювання корнея який із мамусюю та жінкою натворили в старконі ого-го коли всі були депутатами.Невіриш? Приїжджай в старкон тут тобі і розкажуть і покажуть!!!

   • Цікаво, а ви вельмишановний можете хоча б рокзазати, що ви мали на увазі? Було б цікаво почути, що ж вони там наробили?

 7. Цікаво, що дата документу отримання земельної ділянки ще з 14 року, але якийсь Полупан кричати про це почав лише зараз. Люди вас нікого не бентежить те, що міська рада приймає питання з ухвали земельних питань не за день і навіть не за тиждень, інколи вони можуть відкладатись на рік, а то й більше. За цей час й самому померти можна. А деяким коментаторам тут тільки дай привід людину гімном пообливати бо да це ж губернатор. Є журналісти, є суд нехай розбираються.

  • тобто віддати земельну ділянку померлій це нормально? і вона так собі випадково ще й бабуся депутата.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.