Мер Нетішина: «Хмельницькобленерго» – це монополіст, який викручує руки»

Днями відбулась чергова прес-конференція Нетішинського міського голови Олександра Супрунюка. Про це повідомляє сайт Нетішинської міської ради.

«Монополіст, який викручує руки», – так назвав міський голова нинішню співпрацю міської влади і ПАТ «Хмельницькобленерго». На сьогоднішній день Нетішин і Славута – два міста в області, які не погодили графік віяльного відключення електроенергії в місті. «І не збираюсь цього робити, бо Нетішин органічно пов’язаний безпосередньо з АЕС і його знеструмлювати неможливо навіть на декілька годин», – категорично заявив міський голова. Його позицію підтримує і генеральний директор ВП ХАЕС М. Панащенко.

Тут варто нагадати, що ПАТ «Хмельницькобленерго» в свій час забрало безкоштовно вуличну електромережу в садибній забудові, при цьому, зобов’язання свої не виконало.

«За кошти державного бюджету обленерго зробило електроопалення в садибній забудові і тепер мають намір його відключати. Шантажують тим, що буде відключення без погодження з нами і тим, що, мовляв, зняли частину вуличного освітлення по вул. Солов’євській (від кафе «Лора» і до Вельбівного) ще з весни і не замінюють. До того ж, обленерго примушує підписати договори на обслуговування вуличного освітлення (по 50 грн. за місяць за 1 електроопору). Ми «підняли» документи і з’ясувалося, що з 2008 року договір на землю, яку використовує обленерго, до нині не укладений. Тому ми зараз готуємо позов до суду про розірвання договору на передачу в 2006 році комунального майна і будемо судитись», – так прокоментував ситуацію міський голова.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.