У Кам’янці-Подільському пропонують відмінити рішення про встановлення мораторію на тарифи

Рішення про встановлення мораторію на тарифи, яке було прийняте 9 серпня на 16-й сесії міської ради, буде відмінено. Про це стало відомо на спільному засіданні бюджетної комісії та комісії з питань ЖКГ за участю міського голови Михайла Сімашкевича. Про це повідомляє Кам’янець-Подільська міська рада.

Михайло Євстафійович, котрий в день проведення 16-ї сесії перебував на лікарняному, слушно зауважив: «Якщо рішення сесії про встановлення мораторію набере законної сили, тарифи підвищуватись не будуть і нам необхідно буде передбачити кошти, то це буде непосильно для міського бюджету. Доведеться або закривати КП «Міськтепловоденергія, або «відбирати» кошти в інших галузей».

За інформацією комунального підприємства, лише за опалювальний період – жовтень-грудень 2016 року – різниця в тарифах орієнтовно складе 20-22 млн грн, яку необхідно буде передбачити до кінця року. На 2017 рік ця сума становитиме близько 50 млн грн.

Нагадаємо: у прийнятому 9 серпня рішенні йшлося про встановлення мораторію на введення з першого серпня 2016 року в дію підвищення цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в місті.

Саме тому вирішено скликати позачергову сесію, на якій відмінити рішення про встановлення мораторію, а натомість прийняти відповідне звернення від міської ради, напрацьоване головами фракцій спільно з юристами, до керівництва країни.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Понты закончились вместе с деньгами

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.