У Хмельницькій області на 2,4% скоротилося кількість житла, яке введено в експлуатацію

На Хмельниччині у січні-червні 2016р. прийнято в експлуатацію 169 тис. кв. м загальної площі житла, що на 2,4% менше, ніж у січні-червні 2015р.

Про це інформує Головне управління статистики в області.

Майже дві третини (66,1%) загального обсягу житла прийнято в експлуатацію в будинках із двома та більше квартирами, 33,8% – в одноквартирних будинках та 0,1% – у гуртожитках.

Перше місце за обсягами прийнятого в експлуатацію житла традиційно посів обласний центр – 115,9 тис. кв. м загальної площі, або 68,6 % загального обсягу.

У цілому по області прийнято в експлуатацію майже 2 тис. квартир. Середній розмір квартири становив 80,1 кв. м загальної площі, при цьому в сільській місцевості – 120,8 кв. м, у містах – 75,8  кв. м загальної площі.

Крім того, прийнято в експлуатацію дачні та садові будинки загальною площею 4,8 тис. кв. м, що на 21,7% більше порівняно з січнем–червнем 2015р.

Завершені також будівництво та реконструкція інших об’єктів соціальної сфери, зокрема, прийнято в експлуатацію навчально-лабораторну будівлю вищого навчального закладу на 328 кв. м загальної площі, пункти медичного обслуговування на 20 відвідувань за зміну та спортивний зал тренувальною площею 134 кв. м.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.