Львів’яни за 1,4 млн. грн розроблять землевпорядну документацію для об’єктів природно-заповідного фонду Хмельниччини

Департамент екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА за результатами тендера 8 вересня уклав угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю «ЛЕВТЕХПРОЕКТ» (Львів) на розроблення землевпорядної документації (проектів землеустрою з організації та встановлення меж територій природно-заповідного фонду) із встановлення меж в натуру (на місцевість) територій та об’єктів природно-заповідного фонду Хмельницької області.

Загальна вартість угоди становить 1 млн. 453 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

У роботу землевпорядників зі Львова потрапило 3,3 тис. га земель природно-заповідного фонду Хмельниччини.

Проекти землеустроїв повинні погоджуватися розробником з власниками, користувачами земельних ділянок, які включаються до території природно-заповідного фонду, без їх вилучення; з територіальним органом центрального органу виконавчої влади, що здійснює реалізацію державної політики у сфері земельних відносин та іншими державними інстанціями.

Здати готову документацію переможець тендеру повинен до кінця грудня цього року.

На торги заявилося чотири фірми. Дві з них “Земельно-аграрний центр «Карат» (Хмельницький) з пропозицією 968,1 тис. грн і “Подільське державне підприємство геодезії, картографії та кадастру” – 1,2 млн. грн комітет з конкурсних торгів відхилив через невний перелік документів.

Пропозицію 898,2 тис. грн хмельницького ТОВ «ДОБРОБУТ-ЗЕМЛЕВПОРЯД» акцептували, але переможцем обрали львівський «ЛЕВТЕХПРОЕКТ» з 1,4 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.