Володимир Гройсман: завдяки децентралізації Хмельницький минулого року отримав на 222 млн грн більше ніж у 2014. Цьогоріч ця сума збільшиться

Ключові пріоритети розвитку держави повинні залишатися стабільними з року в рік, тому при формуванні бюджету країни на наступний рік уряд хоче забезпечити системність і послідовність своїх дій. Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці в Facebook.

“Одним із прикладів такого послідовного підходу може бути децентралізація, яка буде серед наших пріоритетів вже третій рік поспіль”, – зазначив він. Гройсман додав, що  2015 року завдяки децентралізації Хмельницький отримав 661,3 млн грн власних доходів.

“Це на 222 млн грн, або в 1,5 рази, більше, ніж  2014 року. Уточненим бюджетом міста на 2016 рік обсяг власних доходів передбачений в сумі 924,9 млн грн, що ще на 263,6 млн грн більше фактичних надходжень 2015 року “, – пояснив він.

Прем’єр-міністр підкреслив, що завдяки цьому системно нарощується здатність органів місцевого самоврядування та запускається ланцюжок змін у вирішенні проблем, які стосуються повсякденного життя людей.

“У Хмельницькому зокрема збільшилися витрати на реконструкцію та ремонт доріг, теплових мереж та водопостачання, придбано 10 нових тролейбусів, покращено благоустрій міста, заплановано будівництво спортивних майданчиків, двох нових парків, ремонт та утеплення шкіл, облаштування амбулаторії”, – розповів Гройсман.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 45

 1. А Симчишин піариться скрізь разом із Нестеруком, ніби з власної кишені кошти дістали.

  • Не будь бараном, а читай текст. в 2015 році стало на 222 млн більше ніж в 2014 році. І керував тоді Костя -суперфіцій.

   • За підсумками 2015 року, тобто реальні гроші надійшли у 2016 році.

    • Гройсман додав, що 2015 року завдяки децентралізації Хмельницький отримав 661,3 млн грн власних доходів, на 222 млн більше.

     • Гроші від децентралізації почали надходити тільки в другій половині 2015 року. Почали надходити.

 2. Порівняти 2014, 2015 І девять місяців 2016 року просто не можливо.
  В ті роки не збудували і не зробили нічого, трохи латали ямки по центру і все.
  Зараз за 9 місяців побудували дитячий садок, купили 10 тролейбусів, побудували спортивні майданчики, доріг зробили і дворів більше чим за все разом взяте.

  • Ти заангажованне лице)). Тоді так саме реконструювали дитячий садок на виставці, набережну зробили, а Симчишин підлатав багато ямок в центрі, ефект від яких ніхто не відчув. Скільки їхав з водіями, усі кажуть що латали, що не латали… а тільки створювали затори, що би усі бачили що щось робиться. Так само благоустрій- і тоді робився, але більш краще, бо робили капітально, а зараз багато ямок позакривали це так, але вони весною знову будуть. Гроші на вітер, раді показухи що в кожному дворі щось робиться)))

  • ні тоді .. ні тепер.. не бачимо ніяких покращень..а якщо цьогоріч сума збільшиться —хтось більше вкраде… ось така сумна дійсність–чим більше дають-тим більше крадуть..

  • Щоб побудувати дитячий садок треба виготовити проект, закріпити земельну ділянку, провести експертизи, а вже потім поскладати цеглу одну на другу. Підготовчі роботи набагато важчі і трудомісткі, ніж саме будівництво.

   • Земельна ділянка – 2 сесії. Проект 5% вартості об’єкту – 3 місяці, експертиза – до місяця.
    Чим це вони важчі?

    • Ви мабуть без освіти, таке пишете. За 3 місяці проект можна зварганити як-небудь, а не зробити з усіма мережами, допусками і тд. Але може вам і потрібні які-небудь проекти.

 3. Сем хороший мер

 4. Симчишин нікудишній мер. І раніше в місті все будувалось, реконструйовувалось, от тільки піару було менше. Інколи здається, що скоро за схід сонця будемо дякувати Сцимчишину. Ви пройдіть містом. Сухі дерева зрізають але не прибирають, місяцями лежать, ямки у дворах засипали щебенем і все. В ЖЕКах ніякої реакції.

  • що відбувалося? за цих 9 місяців Симчишин зробив більше чим його попередники за багато років. Скільки купили нових тролейбусів? 4 чи 5. За 9 місяців вже 5 купили і ще 7 куплять. Ні одного дитсадка не збудували. Симчишин за 9 місяців збудував в Ружичній і вже почав будували в Гречанах і на Лезнєво.
   За всі роки побудували один спортивний майданчик в парку Франка. Симчишин вже будує 3 біля шкіл і 2 в дворі, а ще робить центральний стадіон і Локомотив.
   Ніколи не робили такий капітальний ремонт прибудинкових як зараз з плиткою.
   Ніколи раніше школам не забезпечували вікна (збирали з батьків), туалети. Скільки утеплили шкіл чи садків. 1 чи 2. За цей час вже 3 і будинки.
   А дороги? капітально ремонтують круго. Кругом.
   В лікарні травмпункт і реанімація безкоштовно. Таке було ще при Горбачову.
   В місті міняється все в кращу сторону. І прибирати також стали набагато краще.

   • Жополизи, ви задовбали. Ще раз будети писати про досягнення мера, я нагадаю, що при радянській владі за рік набудовували скільки за усі часи Незалежності. Не має ніяких досягнень на відміну від попередніх, не має. Усьо як то кажуть в рамках бюджету, тільки є одна відмінність. Зараз усе робиться в рамках піару. Як на марші вишиванок -розносяться прапори по усій колоні і здається що це партія свобода йде. Але там проходили мої знайомі, які люблять Україну, але не люблять партію Свобода. Так само з ремонтом-головне що би усі бачили що ремонт та техніка працює))) а що вона корисного робить то це інше питання.

    • Сам ти жополиз.
     Напиши чого в попередні роки треба було платити з гіпс, за йод, за бінт і травмпункті, а зараз не треба? Напиши чого я в попередні роки здавав 500 грн в фонд школи і 500 грн в фонд класу, а ще на подарки. А цього року здав 50 грн для класу і все. Чого так?

     • Слухай, ти кому бакі намагаєся заморочити. Сьогодні буквально в одній школі були збори, так там збирали гроші. То що ти тут пишиш, і влада сказала, ще нічого не значить. ви намагаєтися тупо всунути ілюзію. брехливі маніпулятори, були і є.

     • Оце то ти написав, зразу видно рівень: “сьогодні буквально в одній школі”
      Правду кажи, яка школа, який клас, хто казав?

     • Попередні роки не було децентралізації, а тільки боротьба за неї. Коштів вистачало тільки на зарплату вчителям і якби не наша батьківська допомога вчитись не було б де. Якби зараз був бюджет як тоді, теж не було би можливості виділяти кошти на утримання шкіл. Спасибі кабміну і верховній раді, що є децентралізація.

     • зарплату вчителям платить держава, причому тут міський бюджет

     • зарплата була завжди з місцевого бюджету.

     • тільки так називалось, що з державного

     • не чув що десь 50 гривень здають…суми різні але від 150 гривень…

 5. Чекман – ринок, Приступа – міст, Мельник – нічого, роздача землі, Чернилевський – нічого, суперфікцій. Симчишин – садочки, стадіони, дороги.

  • До Симчишина й міста не було, а так райцентр. А ось вже сонцеликий Олександр зробив нас містянами. Чи щось не так, панове свободівці?

   • А чому свободівці? Я з Батьківщини, але те, що мер молодець не скриваю.

    • Всі мери молодці, кожен старався і старається для міста і для людей. А люди мають запитати кожен себе, що доброго зробив у цьому житті. Бруд, плітки, ненависть треба викорінювати. По іншому Украіна єдина не буде.

  • Мельник побудував 12 км Чернелівського водогону, школу і дитячий садок в Книжківцях, туберкульозний диспансер, майже в кожному дитсадку побудував додатково по 4 групи, накупив повно техніки в комунальні підприємства, якою тепер працюють, накупив море техніки в медичні заклади, накупив тролейбусів щороку. Бюджету тоді не було, казначейство нічого не фінансувало. Зараз море грошей.

   • Скільки тролейбусів? 2. Ну да за 9 років це круто.
    В Книжківцях будував Приступа. по 4 групи в кожному садку? Це анекдот такий. 120 груп по 30 дітей. це 3600 дітей. в нас всіх дошкільнят менше.
    ну не бреши вже. люди все бачать. Яка техніка, яке медобладнання? Де воно. Працюють на всьому 20 років давності.

    • Та ні школу в Книжківцях побудував Мельник, та й тролейбуси щороку купувались, хоча грошей було мало, не те, що зараз.

    • Рентгенапарати нові, узі нові, неонатальний центр новий, лапароскопічні стійки нові і багато чого придбаного за попередні роки.

  • Чернилевський не був мером. Але місто жило тих декілька місяців без катаклізмів з теплом, водою, чистотою. Заклав багато проектів, про які зараз звітує влада. Нікого брудом не поливав.

   • Які проекти? Місто гнило при величезних грошах. 130 мільйонів не освоєних. Це повна недолугість.

    • Та чому місто гнило? Може у когось венеричні захворювання, то йому все гниє. Місто опалювалось, прибиралось, вода була і холодна і гаряча. Все працювало, транспрорт ходив за менший тариф, військовим допомагали. Із Старобільськом угоду підписали, дітей вперше привезли зі сходу України. Та все нормально в місті було.

 6. Мельник з Чернилевським поробили гарні тротуари і майданчики новою плиткою по усьому місту, дуже гарно.

 7. Колись розповідали, що Чекман все місто приватизував, вішали на нього всі біди, тепер гарно згадують. Невже треба померти, щоб люди оцінили справедливо роботу людини. А помилки, вони є у кожного.

 8. Треба бути повним ідіотом або брехуном, щоб не бачити різкі зміни на краще в Хмельницькому за останні півроку часу.

  • Ні, треба бути свободівцем аби бачити заслуги сонцесяйного – як рубаються живі і падають сухі дерева, як по головах живих людей протаскують безграмотну сволоту до влади на посади, як зганяють трудові колективи під свободівські знаменат і водять волину по місту, і в цілому ЯК КРАДУТЬ БІЛЬШІ ГРОШІ, що мають від децентралізації. А кожного. хто дозволить собі конструктивну критику, зразу величають “дурнем”

  • Зміни є тільки на посадах. Зьявилася показуха, яка у попередніков була ближче до виборів, Ти що, думаєш що усі ідіоти. Ти сявка що думаєш що ти щось добре робиш коли намагаєся сіре назвати білим. Які інвестиції, який розвиток. місто ще більшими темпами перетворюється на Стару Синяву.
   Тут ще є момент, чогось канали наших “місцевих” олігархів …ферів та базюков не мочать владу, як наприклад мочили Чернилевського, значить є договорняк. Знаючи оксану, вона має ненавидіти свободівську владу, має мочити. Якщо ні, є договорняк.Є договорняк, хмельничанам недодається, а їй і меру добре.

 9. Цьогоріч перевиконання усіх без вийнятку міських бюджетів дуже значне!!! Наприклад, у невеликому Полонному на даний час 7 мільйонів, Володимир-Волинському на Волині – більше 50 мільйонів. Це не заслуга міських голів. Ці кошти треба вкладати в робочі місця, а наш мер із міськрадою поклали 130 млн. на ГРИВНЕВИЙ депозит. Хотіли заробити 20 млн. Біда у тому, що з того часу інфляція уже зїла частину того прибутку, а далі буде… А поклали тому, що окрім тролейбусів та доріг НЕ ЗНАЮТЬ куди їх вкласти. Ось такі професіонали.
  P.S. Побачимо, що буде у наступного року коли левова частина усіх соц.видатків ляже на місцеві бюджети.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.